Воленс-неволенс• 25 марта 2024

Wizzair пише, що треба друкувати посадковий Аліканте

Прмвіт всім гуру подорожей.
Будь ласка, допоможіть
Бачу таку примітку.
Це реально треба десь на папері роздрукувати буде посадковий?
Чи як?
Давно не літала (...
Гуляю босоніж• 25 марта 2024
Распечатайте елсттсказали, это же не сложно
tereska• 25 марта 2024
У нас було так в Албанії, посадкові квитки в додатку автоматично не з´являються, прийшли на вказану пошту.
Ніхто ні разу ті роздруковані квитки не питав.
Чорнобаївка• 25 марта 2024
Я скриншот делаю или в кошелёк перетягиваю. И с телефона показываю. Не везде и всегда можно распечатать.
автор Воленс-неволенс • 25 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ну як би не вдома, потрібно заморочитись з паперовим друком.
Я раніше літала, то лише з телефону показувала і прикладала.
Гуляю босоніж• 25 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
10-15 центов в любом киоске
автор Воленс-неволенс • 25 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
10-15 центов в любом киоске
Якому кіоску, перепрошую? В аеропорту?
Гуляю босоніж• 25 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Якому кіоску, перепрошую? В аеропорту?
В городе
автор Воленс-неволенс • 25 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
В городе
графиняВишенка• 25 марта 2024
іноді в аеропорту є спец штука для друку , скануєте кьюар код і воно друкує миттєво
TaFo• 25 марта 2024
автор, на рейсах Аликание всегда так пишут. Но я ни разу не показывала. И никто в очереди не показывал. Все были с телефонами. Сделайте сурин. Чтоб был на телефоне, а не в приложении.
Гуляю босоніж• 25 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
автор Воленс-неволенс • 25 марта 2024
Ответ дляTaFo
О, дякую. От саме досвід потрібний реальний.
Карусель-весель• 25 марта 2024
Можна поцікавитися скільки коштував квиток? Дивлюсь на квитки до Іспанії, тільки не розумію якою має бути вигідна ціна? Дякую!
Сонячний зайчик• 25 марта 2024
В Аликанте никто бумажные не спрашивает , приложите qr и пройдете
Гигиенишвили• 25 марта 2024
Автор, я вас розумію, теж не маю досвіду в перельотах і такі нюанси вибивають. Це вдома ти знаєш, де можна роздрукувати на листках щось, а за кордоном я впадаю в ступор, мовний бар´єр і т.п.
автор Воленс-неволенс • 25 марта 2024
Ответ дляКарусель-весель
32Є - це Аліканте-Будапешт без багажу, лише 40×30×20 рюкзак
Татьяна_72• 26 марта 2024
При регистрации на рейс из Стамбула визейр написал, что это не посадочный талон и необходимо перед паспортным контролем подойти на стойку регистрации. Посадочный распечатать не получилось. На стойке прошла все формальности и посадочный распечатали. Главное, что в системе отображалось место при регистрации. Возможно, у вас будет так же