ніколи такого не було• 27 марта 2024
Какой жирности лучше покупать творог на сырники и какой для запеканки?
И посоветуйте пожалуйста ТМ.
Спасибо!
А шо сталося?• 27 марта 2024
Я беру будь-якої жирності, окрім знежирених. Теж подобаються Яготинський та Білоцерківський.
Забрала і не сказала• 27 марта 2024
Готовлю только из жирного, домашнего. Беру на Привозе у проверенных хозяек.
Парова машина• 27 марта 2024
дівчата, недавно бачила відео як дівчина намагалась розплавити сир (творог) на сковорідці, була ТМ Ферма у неї, а він не плавився, не жарився.
і я собі згадала, що весь сир, що я беру на сирники також не плавиться, а так і лишається грудочками в масі тіста (брала білоцерківський, яготинський, молокія, волошкове поле... - усі однаково себе поводять.
Веселуха Муха• 27 марта 2024
У меня отличные сырники получаются только из жирного, 18% .Беру Килия
Все питаю зарання• 27 марта 2024
Будь який, головне щоб він був без великих частинок, однорідний. Останній раз я робила з 16% були дуже смачні
Сирожено_пирожено• 27 марта 2024
Мені найбільше подобаються сирники з 5-9% тм ’Простонаше’ (колишнє простоквашино), він в шайбах продається.
Він і не мокрий, і не твердими грудками, які неможливо розім´яти, як в розсипних типу ферми чи президента.
Але я готую сирники максимально просто, без перетирань через сито, збивання, без міксерів і блендерів. Змішала руками мінімум інгредієнтів і ліплю.
Домашній, базарний, з рук - ніколи не купую, не можу.
НичеНипанимаю• 27 марта 2024
Ответ дляПарова машина
Він і не має плавитися, для плавлення додають соду.