Смешнюча• Изменено 27 марта 2024
Які райони в Києві найбільш безпечні?
Хочуть поїхати іноземні волонтери, але їх лякають обстріли. Де можна з чистою совістю порекомендувати селитися?
P.S.: Волонтери - це не про військових)
Смешнюча
• 27 марта 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ага, щас.
Может вам карту еще?
Думаєте, що кацапня буде шукати на форумі відповідей, куди їм цілити? А не сподіватися, що колаборанти за кілька тисяч їм здадуть місцезнаходження петріотів чи якихось важливих людей? 🤦🏼♀️
Смешнюча
• 27 марта 2024
Ответ дляПростоБелка
Девочки, жалуйтесь на тему сразу, не пишите ничего.
Ви в собі? 🤦🏼♀️
Я не питала знаходження нічого секретного, аж місця готелів
Руда ліса• 27 марта 2024
Немає небезпечних місць у Києві. В приміській зоні теж не безпечно. Там, зазвичай, стараються збити те, що летить.
ПростоБелка• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Ви в собі? 🤦🏼♀️
Пишите без анонима. Слабо?
Смешнюча
• 27 марта 2024
Ответ дляРуда ліса
Це я чудово розумію. Але оскільки живу не в Києві, не знаю, куди статистично менше прилітає. Це прямо секретна інформація? Всі дані давно показані у новинах. Хто мені пояснить, чому люди накинулись?
Смешнюча
• 27 марта 2024
Киця-бриця• 27 марта 2024
Немає в Києві безпечних місць, коли збивається - падає де завгодно. Нехай селяться біля метро, і при тривогах ходять в укриття.
Смешнюча
• 27 марта 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ясно, дякую.
Закрию тему подалі від істеричок 🫠
Носки на подтяжках• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Немає статистики, вірніше вона не працює, у кожен район прилітає чи над ним збивають. Готель біля метро і подалі від стратегічних об´єктів, прилітає рандомно.
KaterionOK• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну то й шукайте в новинах!
І чому ви анонімно пишете?
Смешнюча
• 27 марта 2024
Ответ дляKaterionOK
Ну то й шукайте в новинах!
І чому ви анонімно пишете?
Напевне тому, що люди неадекватні і мені вже навішали тут ні за що, навіть не подумавши, в чому сенс питання. Добре, що хоч під анонімом
Смешнюча
• 27 марта 2024
Чорт, не дає ні видалити ні закрити, бо пишуть. Дівчата, перестаньте писати, будьласочка, я закрию
Силиконочка• 27 марта 2024
Автор, війна, не питайте тут про це, це викликає агресію в людей.
Обнимашкина• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Бо ви трохи не в собі
Дата реєстрації нічого не говорить. Нехай ваші перепугані волонтери шукають інформацію про безпечні райони серед тих, до кого вони приїжджають.
я Кукарача• 27 марта 2024
ПВО не обирає. Де збили , там і впало. Як вам можна сказати, де меньше ? Нехай біля метро селяться.
Смешнюча
• 27 марта 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Питайте у знайомих
Та спитаю, дайте хоч тему нарешті закрити 😂😂😂 це капець
Жена_КотораяСтена• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Якщо є всі дані, зберіть їх, проведіть аналіз і визначте статистично безпечний район. Це ж просто 🤷