Смешнюча• Изменено 27 марта 2024

Які райони в Києві найбільш безпечні?

Хочуть поїхати іноземні волонтери, але їх лякають обстріли. Де можна з чистою совістю порекомендувати селитися?

P.S.: Волонтери - це не про військових)
Ядвига Юсьлегко• 27 марта 2024
Ага, щас.
Может вам карту еще?
ПешитеБесАшипок• 27 марта 2024
Конча-заспа
Носки на подтяжках• 27 марта 2024
Обрати готель біля глибокої станції метро.
Знаю бакси• 27 марта 2024
Біля метро тільки та швидко бігати
ПростоБелка• 27 марта 2024
Девочки, жалуйтесь на тему сразу, не пишите ничего.
автор Смешнюча • 27 марта 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ага, щас.
Может вам карту еще?
Думаєте, що кацапня буде шукати на форумі відповідей, куди їм цілити? А не сподіватися, що колаборанти за кілька тисяч їм здадуть місцезнаходження петріотів чи якихось важливих людей? 🤦🏼‍♀️
автор Смешнюча • 27 марта 2024
Ответ дляПростоБелка
Ви в собі? 🤦🏼‍♀️
Я не питала знаходження нічого секретного, аж місця готелів
Руда ліса• 27 марта 2024
Немає небезпечних місць у Києві. В приміській зоні теж не безпечно. Там, зазвичай, стараються збити те, що летить.
ПростоБелка• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Ви в собі? 🤦🏼‍♀️
Пишите без анонима. Слабо?
Банка з медом• 27 марта 2024
Банкова
Файна_зупка• 27 марта 2024
Удалено администрацией...
автор Смешнюча • 27 марта 2024
Ответ дляРуда ліса
Це я чудово розумію. Але оскільки живу не в Києві, не знаю, куди статистично менше прилітає. Це прямо секретна інформація? Всі дані давно показані у новинах. Хто мені пояснить, чому люди накинулись?
автор Смешнюча • 27 марта 2024
Ответ дляФайна_зупка
Удалено администрацией...
Бо ви трохи не в собі
Киця-бриця• 27 марта 2024
Немає в Києві безпечних місць, коли збивається - падає де завгодно. Нехай селяться біля метро, і при тривогах ходять в укриття.
АБВГДэшница• 27 марта 2024
Вы серьезно???
автор Смешнюча • 27 марта 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ясно, дякую.
Закрию тему подалі від істеричок 🫠
Носки на подтяжках• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Немає статистики, вірніше вона не працює, у кожен район прилітає чи над ним збивають. Готель біля метро і подалі від стратегічних об´єктів, прилітає рандомно.
KaterionOK• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну то й шукайте в новинах!
І чому ви анонімно пишете?
автор Смешнюча • 27 марта 2024
Ответ дляKaterionOK
Ну то й шукайте в новинах!
І чому ви анонімно пишете?
Напевне тому, що люди неадекватні і мені вже навішали тут ні за що, навіть не подумавши, в чому сенс питання. Добре, що хоч під анонімом
автор Смешнюча • 27 марта 2024
Чорт, не дає ні видалити ні закрити, бо пишуть. Дівчата, перестаньте писати, будьласочка, я закрию
Силиконочка• 27 марта 2024
Автор, війна, не питайте тут про це, це викликає агресію в людей.
Prervana• 27 марта 2024
Конча-Заспа, я не шучу.
АБВГДэшница• 27 марта 2024
Питайте у знайомих
Ух яка ж Я• 27 марта 2024
Так вам и напишут
Пусть едут в конца заспу
Обнимашкина• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Бо ви трохи не в собі
Дата реєстрації нічого не говорить. Нехай ваші перепугані волонтери шукають інформацію про безпечні райони серед тих, до кого вони приїжджають.
Потринділиця• 27 марта 2024
Жалоба на тему. Что это за разведка территорий
я Кукарача• 27 марта 2024
ПВО не обирає. Де збили , там і впало. Як вам можна сказати, де меньше ? Нехай біля метро селяться.
автор Смешнюча • 27 марта 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Питайте у знайомих
Та спитаю, дайте хоч тему нарешті закрити 😂😂😂 це капець
Nataliia• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Удалено администрацией...
Жена_КотораяСтена• 27 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Якщо є всі дані, зберіть їх, проведіть аналіз і визначте статистично безпечний район. Це ж просто 🤷