бибизяна• 27 марта 2024
Где вы проходите собеседования, если дома нельзя, а в кафе шумно?
интайм_не_предлагать• 27 марта 2024
А чому вдома не можна?
Є кав´ярні з не дуже великим шумом. Можна авто. Тільки не під час руху. Гарнітура трішки рятує від шуму
Яка посада? Як ви працювати збираєтеся, якщо вдома немає можливості проходити навіть співбесіди?
ВсеПроВсехЗнаю• 27 марта 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А чому вдома не можна?
дома например могут орать дети или взрослые, которых не заткнуть, или сосед по общаге)) не на всех работах надо быть на телефоне, то есть звук в доме будет не важен, а вот при собеседовании важен
Я-ваш шанс• 27 марта 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Значить сказати ротом, що з 11 до 12 має бути тиша, якщо це домашні. Що це за неповага, щоб з власного дому тікати.
интайм_не_предлагать• 27 марта 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Пояснити рекрутеру, що зараз канікули. В цілому норм на це реагуємо. Домовитися з дітьми. В крайньому випадку дати їм телефони хай граються.
Не прохожу мимо• 27 марта 2024
Если совсем все плохо и дома и в кафе и на улице то можно снять в коворкинге переговорку, попроситься к знакомым или соседям где атмосфера потише и т п
ВсеПроВсехЗнаю• 27 марта 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
а если грудничок орет?
Бокс-орун• 27 марта 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Мабуть спочатку треба зі своїм життям розібратись. Виховувати адекватно дітей, переїхати від дурних сусідів, заткнути родичів дорослих... А потім вже роботу шукати.
бибизяна
• 27 марта 2024
Ответ дляNatalyBu
в машині
кто-то так делал реально?) это не будет разве странно выглядеть
бибизяна
• 27 марта 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
я не понимаю эти вопросы чому дома нельзя. Нельзя и все, какая разница почему.
ВсеПроВсехЗнаю• 27 марта 2024
Ответ дляБокс-орун
такую дичь пишете, боже
я пожалуй не буду это комментировать
интайм_не_предлагать• 27 марта 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
а если грудничок орет?
В цілому така дитина спить по годинам , +/- . І можна домовити на час сну. Тим більше, в той час , коли з дому йтиме- хтось же буде з дитиною? Закрити двері.
Звісно, є такі принципові, яким щоб і воду не пили під час співбесіди. Але в цілому, на деякі нюанси зараз набагато простіше дивляться. Хіба тільки це якась супер дуже серйозна посада . Але там тоді питання : як буде працювати
ВсеПроВсехЗнаю• 27 марта 2024
Ответ длябибизяна
у Вас значит есть машина, это уже плюс)) ну а почему нет?
Бокс-орун• 27 марта 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
такую дичь пишете, боже
я пожалуй не буду это комментировать
Ну так, в дурдомі жити це норма для деяких, не коментуйте, ага
нічого корисного з вашого коменту я точно не винесу )))
Значит надо• 27 марта 2024
Ответ длябибизяна
Снимите квартиру почасово
интайм_не_предлагать• 27 марта 2024
Ответ длябибизяна
Нормально, я вам як рекрутер кажу . Тільки не під час руху. Якщо людина за кермом - я відразу завершую розмову. Не вистачало ще дивитися як в аварію може потрапити
ВсеПроВсехЗнаю• 27 марта 2024
Ответ дляБокс-орун
та уж как-то разберутся люди как им жить, без таких ’ценнейших’ советов
Бокс-орун• 27 марта 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
без ваших точно
ВсеПроВсехЗнаю• 27 марта 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
бывает, что именно компания назначает время, а соискатель подстраивается. если человеку очень нужна работа, придется подгадывать обстоятельства под собеседование, а не наоборот(
интайм_не_предлагать• 27 марта 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Навіть якщо дуже потрібна робота - потрібно домовлятися. Це нормально. На це нормально реагують.
бибизяна
• 27 марта 2024
Ответ дляЗначит надо
Снимите квартиру почасово
бибизяна
• 27 марта 2024
Ответ длявре_Динка
орендуйте коворкінг на пару годин
и разориться на собесах
Мать драконов• 27 марта 2024
Ответ длябибизяна
Я собеседовала парня и он сидел на лавочке в парке,нормально к этому отнеслись
Значит надо• 27 марта 2024
Ответ длябибизяна
и разориться на собесах
Вам ещё и на проезд могут понадобиться деньги, прикиньте? Ну их нахрен те собесы, расходы одни...