Козяка-маляка• 02 апреля 2024

Как же меня бесит город Червоноград

Переехала сюда, это львовская обл. И это ужас воздух максимально грязный, атмосфера депрессивная. Люди придираются к языку, вообщем пожалела…
vasilek5050• 02 апреля 2024
Люблю Львів та львів´ян, вони неймовірні❤️
lilu1990• 02 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Так чухайте в свою кострому чи улан - уде
Нащо ви ображаєте?
Gvenna• 02 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Червоноград мені нагадав Кривий Ріг крім того що люди українською говорять. Ніби нікуди й не виїжджала
1000%%%%
Мені ’місто сонця, район ХТЗ’
прям як вдома на районі.
meatlug• 02 апреля 2024
Вообщем
Це якою мовою?
Миззери• 02 апреля 2024
Я там полгода жила от начала войны , норм
Моменты нравились , лужайки и площадки возле церквушек
Vittoria66• 02 апреля 2024
Ответ дляGvenna
А я в захваті від Че)) бо він дуже схожий на місто сходу.
А ще там офігєнне панно з пуйлом в пеклі, такого більш ніде в Україні немає!!!
Схожий, тому що це шахтерське місто було на Заході України. Тому і відчувається схожість.
lilu1990• 02 апреля 2024
Львівська область і люди в ній дивовижні. Справді. Мені дуже сподобалося.
Миззери• 02 апреля 2024
Ответ дляGvenna
Срач фігня, погнали краще на 2-денну екскурсію зі Львова в область, один день на Жовкву, другий на Червоноград)
Такого панно ніде реально більш немає, воно велике дуже, його можна фоткати.
Ще рай там же є. З Українцями, які віддали життя за країну і нас з вами.
Ого, я не видела
Миззери• 02 апреля 2024
И там покойно вообще , никаких прилетов
Оно того стоит , квартиры дешевые
Rukkol@• 02 апреля 2024
Вас же там ніхто не тримає. В чому проблема?
Миззери• 02 апреля 2024
Много милых мест
Зимой уныло , да
Gvenna• 02 апреля 2024
Ответ дляVittoria66
Район взагалі цікавий дуже. Шкода, що не дуже популярний в туристичному плані, мені цікаві також Белз, Варяж, Угнів, але без авто складно то все дивитись, а організовані екскурсії не дуже популярні. Давнину люблю, руїни всякі. Ще з цікавого лінія Молотова, чи якось так, залишки дотів.
Але от Белз хочу дуже зібратись і доїхати глянути.
Gvenna• 02 апреля 2024
Західний Буг з лебедями навіки в моєму серці) але на другому місці)) бо на першому Сіверський Дінець.
Минулого року був сплав на байдарках для впо, а я провтикала, бо все літо в Харкові просиділа на пляжі)
Червоноградські колєжанки розказували, що раніше навіть в Польщу сплави були, типу туризм без кордонів.
Gvenna• 02 апреля 2024
Мене складно заткнути в питаннях туризму в Україні, скрізь найду цікаве і хороше, може тому маю взаємність з місцями зазвичай.
Садок у меншої дитини суперовий.
Стоматологія в Че суперова...і т.п.
Карочє, крутий вайб)
klaraneill• 02 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Много милых мест
Зимой уныло , да
так зимой везде уныло, идешь, все такое серое, пасмурное, солнца нет, зелени нет, то дождь, то снег мокрый)
Bilolena• 02 апреля 2024
В Червонограді бісить тільки назва. А так миле містечко. Не знаю хто там до мови прискіпується, там половина понаєхів.
Не чіпай - вб ю• 02 апреля 2024
Ну то взяла і переїхала мовчки туди, де все влаштовує.

Чи містяни під вас мають підлаштовуватися, бо до нас бач нездара російськомовна приїхала?
Миззери• 02 апреля 2024
Ответ дляBilolena
А мне нравится название , муж говорит там червоное золото добывали , или что-то с этим связано
Сейчас его переименовали вроде , Шептицкое или как-то так
Миззери• 02 апреля 2024
Ответ дляklaraneill
Я там первый раз была с мужем лет 20 назад зимой и прям бэээ, почему-то грязь вокруг и дома обшарпанные
Я его долго не воспринимала и ехать туда не хотела , летом приятно , подвесной мост , церкви очень красивые (я атеист если что ) мне понравилось что у церквей лужайки и площадки для детей , в Киеве не предусмотрено тусить на территории церквей
Короче приятно удивили изменения с первого знакомства
Но много бухающих мужиков , увы