Небалувана Галя• 03 апреля 2024
Як дістатися з аеропорту Краків до Перемишля?
І скільки часу займе дорога? Як скоріше?
Люблю пиво• 03 апреля 2024
Автобус з аеропорту або потяг з вокзалу Кракова. Приблизно 3 години дорога. Якщо ви на потяг в Перемишлі, закладайте 2-3 години до відправлення потяга (там буде велика черга + потяги по Польщі іноді запізнюються)
Небалувана Галя
• 03 апреля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Автобус, можно на такси (не дорого вышло нам)
А как вы такси заказали? Через какое приложение? И сколько обошлось? Я с двумя детьми...
Единорог_помог• 03 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
там почти 300 км
175см55кг19лет (она)• 03 апреля 2024
А назад: з України в Краків? Як добиратись, щоб стабільно , ну, і швидко?
Летала_НаМетле• 03 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
поезд.Все остальное как повезет.Билеты открываются за 19 дней,купите спокойно
АяВсёЗнаю• 03 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Та не надо апм то такси, там поезда кпждый час ходят