ДлинноНожка• 13 апреля 2024
Це дідівська сорочка? Для хлопця
18 років, купила не запитала для навчання, в них там дрес код. А він каже дідівська. А я аж три купила, бо написано, що утюжити не треба, він живе сам і не любить це діло.
Подмигашка• 13 апреля 2024
Если на то пошло, то по дресс коду все такое Какой у него выбор? Хочет розовую))?
Подмигашка• 13 апреля 2024
Прям все поменяйте фу, фе. Рубашка как рубашка как и миллион других таких же рубашек. Они все одинаковые.
Щастя-здоровля• 13 апреля 2024
Ответ дляПодмигашка
Точно
Мастер Пис• 13 апреля 2024
Все рубашки надо правильно обыграть чтоб не была дедовская. Рубашка как рубашка
Перловая Кашка• 13 апреля 2024
Не ну если прямо таки дресс код - то любая подходящая к нему рубашка будет дедовская....
ДлинноНожка
• 13 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
А дрес код які вимагає?
Світла сорочка на ґудзиках, піджак. Темні брюки.
ДлинноНожка
• 13 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Базар?
Ну якшо Макс Моретті то базар, то я вже не дивуюся Совєтчиці🤦♀️
ДлинноНожка
• 13 апреля 2024
Ответ дляПищалка
Поміняйте. Чек залишився?
Минув строк, я не відразу йому сфоткала
Пишу вірші, дорого• 13 апреля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Тоді в чому дідівський фасон проявляється?
Сорочка та й сорочка…
ДлинноНожка
• 14 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Сорочка та й сорочка…
Не знаю. От мій син назвав іі дідівською, думаю, переконувати його чи ні.