західний_діалект• 14 апреля 2024
Вітамін Д3 в наших аптеках дієвий є? Чи краще почекати IHerb?
Порадьте будь ласка якісь класні в каплях або малесеньких таблетках
Лікар казала доза 4000
Миссис Буркул• 14 апреля 2024
Now foods с айхерб, но есть и в аптеках, поднял мне витамин д3 до 95
західний_діалект
• 14 апреля 2024
Ответ дляМельничукОля
Я купувала IHerb, мені призначили 5000.
Який саме брали?
Булькаю• 14 апреля 2024
айхерб не панацея взагалі. декрістод апречний гарний..
проблема аптечних - що нормальні дозування дорожче коштують ніж айхербовські - от і все
МельничукОля• 14 апреля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Який саме брали?
Фото завтра, не піду на кухню, ліньки вставати)))
МельничукОля• 14 апреля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Кто сказал что на айхерб лучше
Для мене головне, щоб якісний, а чий він без різниці.
Из Кукуева я• 14 апреля 2024
Тоже пила долго вит.д ...и тут попалост видео,что его лелают с овечьего жира😮
Офигела и че то просто отвернуло его пить ..
Сито для думок• 15 апреля 2024
Дієвий і аптечний, і з айхерб, головне у капсулах, а не таблетках. На айхерб дешевше, всі, що я брала, в маленьких капсулах, найчастіше беру такі