ЯяяКакаджамбо• 15 апреля 2024
Там за вікном така красива весна.
Купа роботи, а я на гойдалці каву п´ю. Бачила б мене моя свекруха))
Поділіться своїм релаксом.
Леди_в_ночи• 15 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ой, ще багато всього не докінчено, якраз перед війною запланували тимчасовий паркан, нарешті, змінити на кам´яний, але так і залишили поки що.... якось не до паркану. Так... підтримуємо, що є, далі видно буде. Он вже ’сусід’-вимагатель знову приходить, прибуток з´явився в господарстві
Котята в гнизде как птенчики,милота
Леди_в_ночи• 15 апреля 2024
Ответ дляЛЮБА
Мое любимое фото апрель 2022 года Львов
В прошлый понедельник еще в нашем парке не расцвели єти деревья,одни говорят єто сакура,другие дикая слива,чи оно одно и тоже.
Не виправдовуюсь• 15 апреля 2024
Ответ дляНеновая почта
фото
Ой,як ви задовбали в парках,коли оці нещасні магнолії дьоргаєте
Неновая почта• 15 апреля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Хто ви? Ваш комент мене ніяк не стосується.. підійдіть і особисто зробіть зауваження тим хто дьоргає!
Не виправдовуюсь• 16 апреля 2024
Ответ дляНеновая почта
Це не ваше копитце?
Неновая почта• 16 апреля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Це не ваше копитце?
Можливо у вас і копитце, а в мене рука, яка квітку не дьоргала, а взяла ніжно щоб ближче цю красу сфотографувати.. а ви шановна лікуйте нерви.
Не виправдовуюсь• 16 апреля 2024
Ответ дляНеновая почта
До тигра підійдіть ще ніжно і сфотографуйтеся ближче🤣
Перелапають за вихідні ’ніжно’ що квітки опадають ,а потім расти ту красу знов для ціх жлобов і для їх жирних ручек на фото
Неновая почта• 16 апреля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
вікно відкрийте, душно