Дюйм оф о4ка• 15 апреля 2024

Я дуже залежна від молока. Каші, запіканки, млинці, кефір, сметана

Шо з собою зробити
Лікарі кажуть шо люди не повинні пити коровʼяче молоко .. бо це ж молоко для теляти
Цигарний шланг• 15 апреля 2024
Не купуйте.
З понеділка на дієті• 15 апреля 2024
Нельзя пить молоко тем, у кого непереносимость лактозы. Если вам хорошо заходит, нет дискомфорта, пейте на здоровье.
Я очень люблю молоко, но, к сожалению, от него высыпает прыщами и болит жкт. А так бы пила)
Бринзолетта• 15 апреля 2024
Берите растительное . Овсяное , миндальное .
Щаслива Я• 15 апреля 2024
Меньше слушайте, сейчас мелят без разбора.
Усваиваете молочный белок? Пейте на здоровье, я тоже без молока жизни не представляю, 5-6 литров в неделю уходит
Куда_бежать• 15 апреля 2024
Сделайте упор на кисломолочные продукты, они полезны.
Тихомандражная• 15 апреля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Пишут, что после 30 лет все люди начинают хуже переносить молочку
Goku5927• 15 апреля 2024
Є багато альтернатив рослинному: особисто мені подобається кокосове та вівсяне. Ще популярні бананове і мигдальне.
Единорог_помог• 15 апреля 2024
Ответ дляТихомандражная
Копірайтери пишуть все, що їх просять
Скажений гудзик• 15 апреля 2024
Периодами то на кефир, то на творог подсяду. Сметана вообще всегда в холодильнике.
Зачем от них отказываться? В основном от простого молока бывают у людей проблемы, чтобы от кисломолочных - такого среди друзей не встречала.
З понеділка на дієті• 15 апреля 2024
Ответ дляТихомандражная
Моей маме 45 и у нее нет совсем никакого дискомфорта от молочки. Меня высыпает прыщами на молоко, мороженное и сыр фета, плюс на молоко диарея и болит жкт. А у нее все отлично. А вот кисломолочные продукты , творог, твердый сыр я могу есть и все ок. Так что это все сугубо индивидуально
Единорог_помог• 15 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Іноді підсідаютна айран, прям відчуваю, як живу воду😁
А зараз підсіла на бринзу домашню. Не бачу сенсу відмовлятися бо десь пишуть))
ПуГоФФка• 15 апреля 2024
Їжте якщо вам смакує і організм переносить. Мені байдуже що там кажуть і пишуть. Я їм тільки те що мені смакує
ПуГоФФка• 15 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Я не можу вживати ні молочні ні кисломолочні продукти.. часткова непереносимість
Бокс-орун• 15 апреля 2024
Чому не повинні? Повинні. Для нашої раси це нормально
Шальная коклетка• 15 апреля 2024
Ответ дляТихомандражная
Моему отцу 80 лет. Молоко каждый день пьёт в обед, причём не магазинное, а покупает сельское.
Я молоко не пью с детства, у меня непереносимость
Хачапууури• 15 апреля 2024
Ответ дляБринзолетта
А що їх об´єднує? Колір?
Пишу з калідору• 15 апреля 2024
скажіть ’мууу’ і пийте його далі
LanichkaM• 15 апреля 2024
якщо ви його дуже любите і ваш організм сприймає, то пийте, вам буде корисно
месяцкие• 15 апреля 2024
Ответ дляШальная коклетка
У нас на вулиці жив дідок, який щодня випивав мінімум 2 л молока (була власна корова).
Він у 85 виглядав молодшим за 70-річних сусідів.
Може ще третю?• 15 апреля 2024
Я еще и от мороженого зависима, вчера в Сильпо купла 1 кг пачку, сегодня уже треть))) по акции и оч вкусное 3 медведя.
Шальная коклетка• 15 апреля 2024
Ответ длямесяцкие
Отец тоже очень даже неплохо выглядит для своего возраста.
Хлеб, молоко, сметана домашняя или масло на булку утром - это обязательно каждый день. В обед борщ или суп обязательно.
Я вообще этого не ем и по сравнению с ним задохлик какой-то 😀
месяцкие• 15 апреля 2024
Ответ дляШальная коклетка
У дідуся мого був старший брат.
Який пережив полон під час Другої світової війни, потім тюрму (у срср після полону солдат потрапляв у тюрму, бо правильним ж було героїчно померти, а не здатися).
Дружина у нього була сирота,
Тобто здоров´я у обох було частково втрачене, коли вони побралися.
Заробили гроші, потихеньку збудували маленький будиночок, купили корову. Жили у маленькому селі.
На столі завжди стояла банка домашніх вершків, які у них були замість масла. Вершки густі, такі, що з банки не витечуть, якщо перевернути.
Їх додавали у картоплю, ними мастили бутерброди, додавали у кашу і т.п.
Ну і молоко, кефір теж пили.
Дід помер у 88, його дружина у 86.
Він тільки зір частково втратив у 78, робили операцію.
І це вони тяжко фізично працювали все життя.
Бринзолетта• 16 апреля 2024
Ответ дляХачапууури
А що їх об´єднує? Колір?
То, что это напиток растительного происхождения, отсутствие молочного белка альбумина лактозы 🤷🏻‍♀️
А не как автор написала, молоко животного, предназначенное для его детеныша