Лиса Патрикевна• 16 апреля 2024
Лікування зуба під час критичних днів
Хто лікував зуб під час критичних днів, як все пройшло?
3-ій день циклу, хотіла зачекати до завершення, але далі терпіти не можу.
Лиса Патрикевна
• 16 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Як це пов’язано?
В інтернеті багато інфи, що небажано
Ромашкинная• 16 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Як це пов’язано?
Гірше згортається кров, лікарю важче зупинити кровотечу при травмуванні ясен, інколи цього не уникнути.
ФФФФристайла• 16 апреля 2024
Стараюсь в эти дни не лечить зубы. Но если уж припекло, смело идите и не думайте о плохом.
Лиса Патрикевна
• 16 апреля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Дякую🤗❤️
Ромашкинная• 16 апреля 2024
Лікуйте зуб та ні про що не хвилюйтеся. Це не така вже велика проблема.
Лиса Патрикевна
• 16 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
Дякую❤️
Бибер-анонимер• 16 апреля 2024
Справді, під час критичних днів було дуже болюче лікування. Укол ледь витримала, нестерпно було.
Лиса Патрикевна
• 16 апреля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Навіть зуби виривала. Все добре
Дякую, що поділилися❤️
Лунтик-паунтик• 16 апреля 2024
Лечила и в беременность и в месячные, и в любой день цикла вообще, импланты ставила, когда заливало после выкидыша (так получилось..).
Все нормально, разницы не заметила.
Последний вагон• 16 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
В інтернеті багато інфи, що небажано
Кровить может. Но если болит - идите. Я так пошла нервы удалять, кровь шла, врач ничего не смогла сделать. Приходила позже
Анонимарик• 16 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
Це в перший день, максимум другий. Потім навпаки краще згортається