Контрольница• 18 апреля 2024

Лікувальні джерела Закарпаття. Санаторії села Кваси.

Цікавить чи оздоровлювався хтось водами арсен (миш´яковистими). Санаторій "Гірська Тиса". Чи можна там купити курсівку? Чи можна постороннім, не проживаючим в санаторії, користуватися басейнами? А може знаєте інші варіанти крім цього санаторію.
Зубная фея• 18 апреля 2024
запитати напряму не варіант?
Чарівне зіллячко• 18 апреля 2024
Відпочинок та результат від ванн отримали хороший.
Але відпочинок не з дешевих.
Кухня хороша,умови проживання теж.
автор Контрольница • 18 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
запитати напряму не варіант?
Хочеться почути від людей, які там були. Санаторій там не з дешевих. Того і цікавить альтернатива. А вам дякую за увагу до допису.
vitamin-bd22• 18 апреля 2024
я там была зимой . единственный плюс это еда, было вкусно . дешевый санаторий. все остальное не понравилось . одни пенсионеры, уборка вонючей хлоркой, на рецепшене чтоб зарегистрироваться стояли 2 часа, ну такое ..
автор Контрольница • 18 апреля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Але відпочинок не з дешевих.
Кухня хороша,умови проживання теж.
Дякую. Про ціни почитала на сайті. От чи можна жити в іншому місці, а туди приходити на водичку? Не знаєте такого ?
vitamin-bd22• 18 апреля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Але відпочинок не з дешевих.
Кухня хороша,умови проживання теж.
2200 грн за двоих економ с трехразовтм питанием . я считаю это даже дешево
автор Контрольница • 18 апреля 2024
Ответ дляvitamin-bd22
От мені для пенсіонерів і треба. Але для них недешево.
vitamin-bd22• 18 апреля 2024
а и еще там нет никакой шумоизоляции. я ночью практически не спала из за храпа в соседнем номере . а днем шумели дрелью или чем то таким на верхних этажах
автор Контрольница • 18 апреля 2024
Ответ дляvitamin-bd22
От. Ще одна причина по якій хочеться зняти кімнатку десь в селі. Щоб поменше народу було і ніхто нікому не мішав.
автор Контрольница • 18 апреля 2024
Ответ дляvitamin-bd22
Щось я таких цін на сайті не бачу. Чи може не туди дивлюся?
vitamin-bd22• 18 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
это цена без лечения . за проживание и питание
Майская киска• 18 апреля 2024
У цього санаторію є чудовий сайт з розцінками та варіантами відпочинку і лікування. Чи у вас тільки Порадниця відкривається?
автор Контрольница • 18 апреля 2024
Ответ дляМайская киска
Та ні. Дивлюся і сайт. Але написала. Для пенсіонерів то не є дешево. А колінка, хребти, суглоби болять. Того і чекаю порад від добрих людей.
Майская киска• 18 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
Там на сайті є ціни котеджів партнерських та прайс на проживання та на лікування. Дешевше - поїхати в Вілятіно, жити в садибі із зручностями в коридорі на кілька номерів, без харчування та ходити в термальні ванни. Але, якщо порахувати всі додаткові витрати, то їхати на все включене разом з базовими процедурами вийде дешевше.
Санаторії с мінеральними водами дешевими зараз не бувають. Та і раніше не були дешевими, якщо путівка не від профсоюзу. Минулого року в Шаянах проживання+харчування+свій бювет+базові процедури+консультація лікаря 2950 в день на двох. Вважаю, що це дуже недорого.
автор Контрольница • 18 апреля 2024
Ответ дляМайская киска
Дякую. Я конкретно про воду миш´яковисту , якщо правильно написала. Ніби аналогів нема? Чи я помиляюся?
Моська-слон• 18 апреля 2024
Ответ дляМайская киска
а які додаткові витрати з Вілятино? дякую!
теж шукаю варіанти
Майская киска• 18 апреля 2024
Ответ дляМоська-слон
теж шукаю варіанти
Ну, а як ви думаєте - які додаткові трати можуть бути, якщо там, де ви живете не передбачене харчування? Вхідні квитки в термальні зону треба оплачувати? А якщо вам захочеться на масаж?
Моська-слон• 18 апреля 2024
Ответ дляМайская киска
це зрозуміло

треба прорахувати, що вигідніше

навіть хостел подивилась - не так і дешево :-(

просто якщо їхати сім´єю з дитиною - їй лікування не потрібно, може масаж, чай та щось таке, а дорослим треба повний пакет - заплатили за три повні пакети не дуже хочеться, а дитячих варіантів я не знайшла
Чарівне зіллячко• 18 апреля 2024
Ответ дляМоська-слон
теж шукаю варіанти
Проживання орієнтовно 300грн/людина,вхід в термали 250грн/2 години.
Харчування вже від забаганок ваших залежить.Можете самі готувати і так дешевше буде.
Чарівне зіллячко• 18 апреля 2024
Ответ дляvitamin-bd22
Ми стільки платили 5 років назад.
Ну і плюс ще треба розраховувати витрати на массаж та інші платні процедури