Шаманю второпях• 19 апреля 2024
Выкупать купе в поезде - дурость?
Что вы думаете если узнаете, что люди выкупаютсе купе, а едут вдвоем?
И не потому что младенец или 2 кота, а просто вдвоем? Даже не втроем.
Считаете это дуростью тратить деньги на такое? Знаете таких людей?
А вы как для себя бы думали?
Результат:
вже голосів:
216 (74.23%)
Если есть деньги-выкупаю купе
48 (16.49%)
Хотела бы,но нет денег
14 (4.81%)
Вообще не понимаю зачем
13 (4.47%)
Никогда,хоть деньги есть
Ваша прЭлесть• 19 апреля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Прям цікаво, ким ви працюєте , що ваші клієнти обговорюють з вами місце для цих занять?
🤭🤣🤣🤣 ким не важливо))
Працюю у салоні красоти 🤣
Дай подивлюся• 19 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
Нет, мне не завидно. Просто поражаюсь, насколько люди перестают думать об окружающих, и о том, что все таки вокруг них есть люди другие.
Которые возможно не доедут к тяжелораненому солдату или к ребенку, а кто-то не успеет к умирающим родителям.... потому что не будет мест. И не будет билета.
Потому что у кого то есть деньги. И кто-то потерял голову....
Это не зависть. Это пугает просто.
Згодна з вами. Але, як бачите, нас - меншість. Сумно це
Дай подивлюся• 19 апреля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Брєд! Ну уявіть , що колись ця людина народила ще двоє дітей іот тепер їде з ними. А по суті сама постановка питання повна жесть! Це ж навіть не якісь льготи за гроші платників податків .Але людям реально є діло хто і як тратить гроші
Ви правда не розумієте, що мова не про гроші?
Вилами по воде• 19 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Такие люди как правило думают что им все завидуют. Но мало кто из них понимает, что имея деньги они отдают взамен здравый рассудок.
Я помню как 2 недели не могла купить билет на автобус в Европу. Потом таки купила. Пол автобуса пустого, на сиденьях котики.
Люди повыкупали по 2 билета.
А мне кто то выше пишет, что без проблем передает сумки. Дело ж не в этом.
А кто то 2 недели потратил на съем квартиры, деньги, как я, ожидая....потому что котики едут.
Я очень люблю животных. Но извините.
Люди повыкупали по 2 билета.
Я очень люблю животных. Но извините.
Дай подивлюся• 19 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вибачте, а про кого чужі люди повинні думати?
Якщо ізжу потягом- викупаю СВ. В Варшаву їхала- викупила купе. Мені пофіг хто доїде чи не доїде. Умови для купівлі білетів у всіх однакові.
Ви ж не викупаєте повністю автобус чи вагон метро? То чому вважаєте нормальним зайняти одна ціле купе?
Дай подивлюся• 19 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
ой, вот за это как раз не переживаю вообще
Так как автобусов тоже миллион по этому направлению, а бла-бла кар так и того больше предложений - я все варианты испробовала уже по проезду. потому что мотаюсь часто и очень от этого устаю.
Тобто ви тепер займете ціле купе, а три людини будуть бовтатися по автобусам. Вони ж не втомлюються
Дай подивлюся• 19 апреля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Інколи не тільки про себе
Наприклад людина сильно пукає
Або дитина мала, яка заважає іншим
Або інвалід з проблемами,які теж для інших неприємні. І т.д.
Наприклад людина сильно пукає
Або дитина мала, яка заважає іншим
Це все ж таки окремі випадки. Про них мова не йде
парИла я парИла• 19 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
Нужно понимать что это ОБЩЕСТВЕННЫЙ транспорт. А не потому что кто- то решил что это такси. И ему сильно захотелось комфорта.
нужно понимать, что разрешено одному человеку выкупать несколько мест. А в некоторых случаях - даже обязательно
Шаманю второпях
• 19 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
альо) ми живемо не у середньовіччі, коли на конях треба тиждень їхати
На моєму напрямку 3(!) потяги в день, 4(!) автобуси тільки однієї компаніі, а таких компаній 4-5 точно, плюс бла-бла кар забитий
Тому не треба навішувати непотрібну провину на нас, якщо вам так хочеться відчувати псєвдо благородність і страждати заради оточуючих))
Шаманю второпях
• 19 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
таких прикладів я можу вагон вам назбирати
вони не релевантні
так, я встаю о 7 за 20 днів до дати виїзду щоб обрати найзручніший для себе варіант, який не заборонено законом.
Влаштовує вас і тих 3 людин?:)
Чи вони вирішують взяти квиток за 3 дні не напружуючись? То мають трохи іншу картину по потягам, автобусам та маршруткам. Доїдуть всі.
А як кому повезло і на що вистачило грошей - уже інша історія.
Мені от не вдається викупити СВ на двох майже ніколи. Тому що від почтаку продажів за 5 хвилин зникають. Тому думаю викупати купе на двох.
І так, о ужос, тепер 2 людей поїдуть в іншому купе чи в інший час.
І хто вам сказав що автобус це прям точно хужіше?)
Він прямий - Варшава-Київ
А потяг цей - з пересадкою 2 години. Варшава-Хелм, Хелм-Київ
Все в цьому житті відносно, тому не беріть на себе роль Бога, який рятує людей від втоми, не викупаючи купе на себе і дитину.
вони не релевантні
Влаштовує вас і тих 3 людин?:)
Він прямий - Варшава-Київ
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Можуть,якщо квітки куплений на особу,який в купе немає (будуть вважати,що людина не прийшла і це місце вільне). Треба купувати квітки на себе всі. Маю на увазі,не на свого родича або вигадану особу. Всі квітки на ті ПІБ, хто дійсно їде в купе
А раньше можно было все 4на себя? Я не помню
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
И не квиткы а квыткЫ
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Я взагалі не ізжу автобусами. А в метро ви спите? Я стоя можу проїхати ті 20-30 хв.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
А ще діти в Африці голодують… подумайте про це. Ви ж сьогодні мабуть разу 3 їли? Як могли…
Дай подивлюся• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дивне порівняння. Я ж не кажу не купувати квітки взагалі.
Купуйте хоч весь вагон, а краще поїзд. Можна ще всі місця в літаку, щоб ніхто не заважав. Чи там на продають і приходиться тарахтіти потягом?
Дай подивлюся• 20 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
вони не релевантні
Влаштовує вас і тих 3 людин?:)
Він прямий - Варшава-Київ
вони не релевантні
Влаштовує вас і тих 3 людин?:)
Він прямий - Варшава-Київ
Хіба я не дозволяю вам викупити ціле купе? Дивно, що те, що я не схвалюю купівлю додаткових квитків (виключаючи особливі випадки - маленькі діти, хворі й т.п.) ви порівнюєте з роллю бога.
Коли мені потрібно, я теж ловлю квитки заздалегідь, але колись бачила, як вагон повністю був розкуплений за 5 хв. після появи.
Відносно порівняння зручності переміщення поїздом та автобусом не маю сенсу сперечатися - кожному своє.
Дай подивлюся• 20 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
То нащо ваша тема? Прочитайте правила залізниці, купить квитки, та їдьте собі. Не зрозуміло, чого вас так чіпляють ті, хто має іншу думку.
Дай подивлюся• 20 апреля 2024
Ответ дляSvs19
Как цветы помогут в этой ситуации?
Якщо ви подивитесь мої інші дописи, то зрозумієте, що це описка.
Але ви молодець, уважно читаєте. Візьміть з полиці пиріжок
Дай подивлюся• 20 апреля 2024
Ответ дляSvs19
Служите вы)
Ви від ’мошейников’ вже відбилися?)))) Чи соломинку тільки в чужому оці видно, а колоду в своєму ні?
Дай подивлюся• 20 апреля 2024
Ответ дляSvs19
Я рада что мой профиль разбавил вашу пресную,скучную жизнь.
У вас там по две колоды. Вгамуйтесь вже.
Я вас не чіпала, ви перша почали. Тож й вгамуйтесь самі та дивіться за собою.