Мой_ужин• 20 апреля 2024

Выпускают ли сейчас женщин медиков?

Подскажите пожалуйста, выпускают ли сейчас женщин медиков ? Живу за границей выехала до войны , и не снялась с военного учёта. Мне сказали когда получу паспорт и гражданство. Нужно в Украину . Выпустят ли меня обратно?
Планшетница• 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Жіночко, чого ви пристали? Вас аж розриває від злості
Терпеть не могу,когда люди врут. Ну или на столько тупы,что не умеет пользоваться Гуглом. Вы из каких?
Смурфик• 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Кому треба - дадуть
А потім доженуть і ще раз дадуть. Ви явно далекі від цього питання.
Котя_люлю• 20 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
Якраз я дуже близько.
Смурфик• 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Якраз я дуже близько.
Для тих, хто ’близько’ свої правила))) А ця тема для ’простих смертних’. Якби автор була з ’наближених’, то цієї теми не було б.
І якщо ви ’близько’, то як ви можете не знати, що далеко не всі жінки є виїзними?
Пффф 100%• 20 апреля 2024
Ответ дляМавка
Планую у відпустці з´їздити до куми в Германію. Визнавала на роботі, сказали,що можна, з довідкою з військомату. Але ми всі ще у 2022 році оновили дані і військоматі. Може хто не оновив, тому не треба довідку.
З довідкою про що?
Пффф 100%• 20 апреля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я в еміграції . Була один раз в Україні - без проблем
Колеги постійно катаються туди - сюди - теж все ок
Може вступить в силу новий закон і щось зміниться - не знаю . На даний момент без проблем у цивільних медиків . Ті що на службі з контрактами / то ні
Нічого нового в тому законі стосовно жінок
Котя_люлю• 20 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
Автор про медиків запитує, щодо них жодних обмежень в виїзді
Смурфик• 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ви ж відповідали не за медиків, а за ’всіх жінок’, і переконували, що всіх випускають. Якась людина вам повірить, з відповідними наслідками.
Котя_люлю• 20 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
А ви вірите людям на форумах під анонімом? Я тут жодній інформації не вірю
Смурфик• 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Вам точно ні)
Але є люди, які пишуть правду.
Котя_люлю• 20 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
Вам точно ні)
Але є люди, які пишуть правду.
Я вам теж не вірю) як і автору
автор Мой_ужин • 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Та випускають, невже ви не можете це з´ясувати в прикордонній службі. Як ви живете, що раду собі дати не можете?
Навіть відповідати не буду на безглузде питання як я живу. Собі його задайте
Котя_люлю• 20 апреля 2024
Ответ дляМой_ужин
Ага, безглузді питання ви тільки тут задаєте.
автор Мой_ужин • 20 апреля 2024
Ответ дляМавка
Я так розумію, закордонний паспорт у базі є, і данні, що дана людина військовозобовязана
От мені це і цікаво. Але пишуть що наче можуть виїзджати. Але мабуть не буду ризикувати. Буду шукати інші варіанти. Бо якщо застрягну то буде жах. Дитина і чоловік в іншій країні ,.а я в Україні . От цього і боюсь. Якщо б була не військовозобовязана то поїхала. Мені просто до лікаря дуже потрібно,.тут де я живу не так швидко приймають треба чекати. Мабуть спробую Польщу .
.
Мавка• 20 апреля 2024
Ответ дляПффф 100%
З довідкою про що?
З довідкою про те, що військомат оповіщений і не заперечує, а також чіткі дати виїзду і повернення, мета поїздки.
автор Мой_ужин • 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
То не заходите туди де такі теми задають щоб не дратувати себе . Всё дуже просто
Котя_люлю• 20 апреля 2024
Ответ дляМой_ужин
Як не заходьте , якщо людина просить допомоги? Вам, як медику це має бути зрозумілим
автор Мой_ужин • 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Так ви не медик щоб давати допомогу. І я прошу нормальної поради ,.а такі поради як ви даєте мені не потрібні. Родичам своїм будете давати та друзям.. Шукайте інших. Та що з такими як ви вести дискуссію. До побачення !
Котя_люлю• 20 апреля 2024
Ответ дляМой_ужин
Як не медик? Медик. Так ви в своїх родичів і друзів запитуйте наступного разу. А тут форум загальний...
Шукайте інших. Та що з такими як ви вести дискуссію. До побачення !
автор Мой_ужин • 20 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Bye. Have nice day