Без QR коду• 21 апреля 2024

Замовила річ у байера. Підозріла ситуація

Сьогодні ввечері відправила гроші на картку ФОП. Магазин пише, що гроші на ФОП карту приходять не одразу, мовляв коли буде платіж замовлять.
Мені це вже якось виглядає дивно. Хіба таке можливо?
Ваня777• 21 апреля 2024
кошти надходять від різних банків по різному)

Воздух в банке• 21 апреля 2024
Таким переляканим в магазині треба йти купувати
ТихоЯ• 21 апреля 2024
Нічого , що сьогодні вихідний у банків? Завтра гроші зайдуть.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 апреля 2024
Беру через Байера. Сначала она выкупает,потом -выставляет счёт. За что платить наперед-могут и разобрать товар..
автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Це і магазин фактично . Шоурум в моєму районі.
Боюсь, що якщо вони сьогодні не викуплять, то завтра останній день акції. І терміни критичні.
Сірничок• 21 апреля 2024
В мене на ФОП картку гроші заходять десь через добу. Іноді трохи менше.
Забобонний фрукт• 21 апреля 2024
У меня не фоп, а обычная карта пумб, так вот хрен там что доходит по выходным дням (при оплате между двумя банками) , и я честно в шоке, что такой сервис еще остался в Украине

автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ось. Я за і хвилююсь. Завтра останній день акції.
Якби знала, що такі проблеми з зарахуванням коштів, то готівкою б розраховувалась..
Секретница• 21 апреля 2024
Три банківські дні
автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ дляСірничок
Шкодую, що цього не знала. Якби знала за ці нюанси, то готівкою б розрахувалась. І мене за це не попередили..
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 апреля 2024
Ответ дляБез QR коду
Привет банк и укрсиб- 20 минут зачисление
Сірничок• 21 апреля 2024
Ответ дляБез QR коду
Це інше питання. Мали б попередити, звісно.
автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Там якийсь універсал.
автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мені здається моя ситуація такою ж буде.. поки дойдуть гроші, то акція закінчиться.
Ні за холодну воду• 21 апреля 2024
Ответ дляБез QR коду
Там якийсь універсал.
Моно
Юпитерная• 21 апреля 2024
На выходных деньги могут больше суток идти, особенно если отправитель и получатель- разные банки
Дева Мария• 21 апреля 2024
Ответ дляБез QR коду
На фоп в операционный банковский день . Сегодня выходной
Василина Семеніч• 21 апреля 2024
Надішліть їм квитанцію. І поясніть про акцію. Або купують, або замвоити в когось іншого сьогодні
автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Думаю завтра підійду і вживу переговорю. Покажу додаток приват. А то я дійсно не знала, що зарахування йде так довго(
Думала може вже вечір і просто викупати не хотять.

ШанельКуКу• 21 апреля 2024
Ответ дляБез QR коду
Шлите в лес ту баершу .. воно руде
Колишня муза• 21 апреля 2024
Так все верно вам написали
бифидобактерияЖоржик• 21 апреля 2024
Ответ дляБез QR коду
Нормальні магазини пишуть що кошти можуть надходити з запізненням, тому надішліть квитанцію про оплату.
автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так я надіслала квитанцію.
бифидобактерияЖоржик• 21 апреля 2024
Ответ дляБез QR коду
Так я надіслала квитанцію.
То що вони ще хочуть? Підтвердження оплати є. І на ФОП не так то і довгий кошти надходять, це не займає прям години.
автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Сказали зараховується довго. Мовляв чекаємо зарахування.. як зарахується викупимо.
Ду да ду да ду• 21 апреля 2024
Так, якщо це розрахунковий рахунок фопа, то платежі банком у вихідні дні не зараховується і загалом зарахування від іншого банку може кілька робочих днів тривати. Якщо через додаток привату оплачували, то сформуйте повну квитанцію, там дата валютування є.
автор Без QR коду • 21 апреля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Дата валютування, то дата, коли переказуються кошти? В мене сьогоднішня дата стоїть і на складання, і на виконання, і на валютування. Хоча це неділя.