Редиска Я• 25 апреля 2024
Порадьте цікаві книги для хлопчиків 10 р
Може щось з історії чи науки чи пригоди
Щось захоплююче, на подарунок
Дякую
Щось захоплююче, на подарунок
Дякую
палка-копалка• 25 апреля 2024
Вы уверены, что он читает? Коти-вояки моему нравились в этом возрасте. Но дети все разные.
Мир Мир Мир!• 25 апреля 2024
Чарлі і шоколадна фабрика. Щоденник слабака. Але це сумнівно, чи сподобається. Може краще футбольний мʼяч, турнік, бадмінтон, скейтборд. Ще подобався нерф в такому віці
палка-копалка• 25 апреля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Кстати, нерф - это отличная идея. Моему тоже нравился.
Я дуже люблю читати і намагаюся вселити своїм дітям ту ж пристрасть до захоплюючих книг. Ось нещодавно я відкрила для себе онлайн-бібліотеку , де можна знайти українські книги. Це допомагає мені ще більше заглибитись у світ читання та вдосконалювати свою рідну мову. Я вірю, що вчитися і розвиватися можна у будь-якому віці, важливо лише мати бажання і трохи вільного часу.