у Вас є знайомі заміжні за чоловіком) жінки лесбі-зовнішності?

Ютуб мені запропонував відео білорашського психолога. зайшла в його інсту - і потім побачила що він жонат на жінці (також психолог вона), яка як лесбійка на багатьох фотках.
Той психолог правда сам стрьомний і дуже занудний.. понятно, що витончена жіночна жінка на такого не падка
смішна пара))) вона на інших фотках ще більш на лесбу схожа) ще й 2е дітей в них.
19 2
Rocka Rolla 25 апреля в 19:26
Що👀
6 2
Мексиканочка 25 апреля в 19:27
Чого лесбійка, вона не схожа на лесбійку по фото взагалі
12 2
СКИБИДЫШь 25 апреля в 19:27
Авторе, ваші власні асоціації можуть не мати ніякого зв´язку із сексуальною орієнтацією людини
20 1
В кого тако було 25 апреля в 19:28
мені більше на алкашку
7 3
Несу пургу 25 апреля в 19:32
А у лесбиянок какая то особенная внешность? Серьезно?
11 1
Бавовна 25 апреля в 19:32
Это всего лишь ваше виденье, как для меня, вполне нормальная пара, ничего в них такого не вижу
1 1
дякую аж підскакую 25 апреля в 19:32
Знаю несколько лесби, они совершенно не такая внешность
3 1
Несу пургу 25 апреля в 19:32
Ответ длядякую аж підскакую
Знаю несколько лесби, они совершенно не такая внешность
+1
Гага Газу 25 апреля в 19:33
Ответ дляНесу пургу
А у лесбиянок какая то особенная внешность? Серьезно?
Конечно! Два носа и три глаза.
4 1
автор західний_діалект 25 апреля в 19:33
Ответ дляМексиканочка
Чого лесбійка, вона не схожа на лесбійку по фото взагалі
ну я от в інсті полистала відео https://www.instagram.com/o_zygmantovich/
причоха, крупная такая, трошки і повадки мужика в неї. хіба ні?
правда той чоловік її також якийсь безполий
ФруктЕщеТот 25 апреля в 19:33
Она на алкашку пробуханную похожа
3 1
Несу пургу 25 апреля в 19:34
Ответ длязахідний_діалект
ну я от в інсті полистала відео https://www.instagram.com/o_zygmantovich/
причоха, крупная такая, трошки і повадки мужика в неї. хіба ні?
правда той чоловік її також якийсь безполий
С чего вы взяли что лесбиянки ’крупные’?
5 1
После шести ни-ни 25 апреля в 19:34
Ответ дляФруктЕщеТот
Она на алкашку пробуханную похожа
Точно. С таким то мешками
автор західний_діалект 25 апреля в 19:35
Ответ дляПосле шести ни-ни
Точно. С таким то мешками
ну в інсті на відосах вона з мужськими повадлками https://www.instagram.com/o_zygmantovich/
ФруктЕщеТот 25 апреля в 19:35
Ответ дляПосле шести ни-ни
Точно. С таким то мешками
Мне больше интересно,кто по этим шарлатанам ходит)))
аромат Жука 25 апреля в 19:36
Ответ длязахідний_діалект
ну я от в інсті полистала відео https://www.instagram.com/o_zygmantovich/
причоха, крупная такая, трошки і повадки мужика в неї. хіба ні?
правда той чоловік її також якийсь безполий
Автор, специалисты считают если вас беспокоит другая пара в плане соответсвия друг другу, значит у вас(в паре) какие-то проблемы
Шопингмонстр 25 апреля в 19:36
Автор, вот лесбийская внешность.
2 2
дякую аж підскакую 25 апреля в 19:37
Ответ длязахідний_діалект
ну в інсті на відосах вона з мужськими повадлками https://www.instagram.com/o_zygmantovich/
Но это не говорит о ней, что в ней есть что-то лесбийское
У вас какие-то странные представления о лесби
4 1
автор західний_діалект 25 апреля в 19:37
Ответ дляНесу пургу
С чего вы взяли что лесбиянки ’крупные’?
ну є в парі ніженка а є мужиковата.. не завжди, але нача так бува.. чи ні? памятаю якось ютуб перуканки жанни іванецької дивилася пару відео. вона тендітна вцілому, а от жінки її прям мужланки як мужики на першому етапі зміни статі.
Мексиканочка 25 апреля в 19:37
Ответ длязахідний_діалект
ну в інсті на відосах вона з мужськими повадлками https://www.instagram.com/o_zygmantovich/
Лесбійки не завжди з чоловічими повадками, це стереотип, ця жінка просто пацанка і не слідкує за собою ,а не лесбійка
3 1
Мир Мир Мир! 25 апреля в 19:37
Это же актриса из рашенского сериала Маргоша. Ну может она где-то ещё снималась, но видела я её там. Нормальная она там была...
Несу пургу 25 апреля в 19:37
Ответ длязахідний_діалект
ну в інсті на відосах вона з мужськими повадлками https://www.instagram.com/o_zygmantovich/
У лесбиянок у большинства нет ’мужских’ повадок.
Эти как то не вписываются в ваши представления
4 1
Обстановщица 25 апреля в 19:37
Ответ дляВ кого тако було
мені більше на алкашку
Оце більш підходить))
Несу пургу 25 апреля в 19:38
Ответ длязахідний_діалект
ну є в парі ніженка а є мужиковата.. не завжди, але нача так бува.. чи ні? памятаю якось ютуб перуканки жанни іванецької дивилася пару відео. вона тендітна вцілому, а от жінки її прям мужланки як мужики на першому етапі зміни статі.
А в паре гетеро не может быть ’мужиковатой’ жены?
Обстановщица 25 апреля в 19:39
Ответ дляШопингмонстр
Автор, вот лесбийская внешность.
Та це якийсь андрогін
автор західний_діалект 25 апреля в 19:39
Ответ дляНесу пургу
А в паре гетеро не может быть ’мужиковатой’ жены?
ну от я не бачила таких, тому й створила тему. я таких баб боюся. бо я жіночна і колись до мене такого типажу бабенція приставала)) я біжала роняючи тапки)))
Несу пургу 25 апреля в 19:41
Ответ длязахідний_діалект
ну от я не бачила таких, тому й створила тему. я таких баб боюся. бо я жіночна і колись до мене такого типажу бабенція приставала)) я біжала роняючи тапки)))
А я такого типажа женщин полно знаю и все исключительно по мужикам.
Обстановщица 25 апреля в 19:42
Ответ длязахідний_діалект
ну от я не бачила таких, тому й створила тему. я таких баб боюся. бо я жіночна і колись до мене такого типажу бабенція приставала)) я біжала роняючи тапки)))
Це типаж бой-баба, така трохи вульгарна зовнішність. Таких багато жінок по вулиці ходить. Чого їх боятися? Що вони вам зроблять? Голосно обматюкають?
5 1
автор західний_діалект 25 апреля в 19:44
Ответ дляОбстановщица
Це типаж бой-баба, така трохи вульгарна зовнішність. Таких багато жінок по вулиці ходить. Чого їх боятися? Що вони вам зроблять? Голосно обматюкають?
ну я ввечері тоді 15 років тому в центрі києва гугяла, а як виявилося там якийсь гей клуб був на тій вулиці, і за мною бігла така бой-баба з ’девушка, давай познакомимся’))))
Обстановщица 25 апреля в 19:45
Ответ длязахідний_діалект
ну я ввечері тоді 15 років тому в центрі києва гугяла, а як виявилося там якийсь гей клуб був на тій вулиці, і за мною бігла така бой-баба з ’девушка, давай познакомимся’))))
Аа, ну так чого ж ви одна попід гей клубами ходите😂😂