ЛісАпетная• 26 апреля 2024
Розповім і я про свою невістку
Скажу одразу, до тої серійної свекруні мені як до неба рачки. З невісткою відносини спокійні, вони живуть у місті, я в селі, бачимось на свята. Але мене ображає, що вона не хоче приїхати помогти щось по городу, посадити ту ж картоплю наприклад, навіть переорати землю не приїхала допомгти, син сам орав. Каже не хочу я рачки стояти біля тої картоплі, я собі куплю тих три мішка на зиму...Але ж своя то не покупна.... І все рівно я їм даю картоплю і ще завжди залишається курам. При тому що в мене і землі не багацько, 80 сотих всього, з них городу ну може половина. Жодного разу за 10 років не приїхала на картоплю, ані садити, ані викопати. Я саджаю на всю сім´ю, їм все даю, і консервації, і овочі, а вони їх не їдять, інколи каже що нічого не треба, в нас все є, а сама йде в магазин купує свіжі овочі. Навіщо купувати свіже якщо консервації стоїть повно...не на смітник же мені це все виносити. Ось і сьогодні кажу синові, їдьте картоплю саджати, а він каже ні, нам на дачу треба, бо вже місяць там не були.... мушу саджати сама.
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляСтатус Ква
а чим вона тоді невістку буде колупати? як не садіть?
Ніколи в житті не колупала і слова не казала. Сину натякала хіба, щоб і вона якийсь вклад внесла.
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
І автор підозріло зникла з теми і не хоче більше відповідати. Дивно.Може ще відповість.
Курей і гусей годувала, вже прийшла і перечитую і відповідаю на всі гадості.
Шиворот Навыворот• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
чого це занапастила? в мене пенсія 3200. ви вважаєте, можна на неї прожити без города?
Саджайте тільки для себе, дітям це не треба
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Значит просите помощь деньгами или продуктами
Ще я тільки в сина останню копійку не відбирала
ЛюбимаЯНЬ• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
То шо мені її віддати чи хай заростає? Дістався від матері цей будинок, я стільки не вибирала.
Ким Ви працюєте і де?
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Є. Дорослий, 15 років лбу. Теж міг допомогти бабусі.
От же какая незадача. Одни лентяи
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Автор может и тролль но это классика старшего поколения , более того они еще заглядывают и завидуют у кого кто помогает на огороде
Мол у Люськи и сын и дочь ! На огороде раком стоят а я одна ! Одинокая! Перед людьми стыдно!!
Звичайно соромно, а вам не соромно було б? До всіх діти приїхали на картоплю і тут одна я на все село все сама! У вас діти мабуть сад-школа? От приємно, коли хвалять всіх крім вашого?
Чумацький Шлях• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ваш сын дворник на минималках ?
Пиу!Пиу!• 26 апреля 2024
Троллите? Сдалась ей ваша картошка и консервация. Я в селе, на огород ни ногой, мужу надо, пусть развлекается, если здоровья много.
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Все трольне.
Не буде реальна жінка мислити так примітивно.
Особисто я городи не буду копати ні за які гроші.
Жріть, мамо, самі ту картоплю і ту свою консервацію. А невістка ваша собі заробить і купить.
От будете на моєму місці і з моїми грошима, тоді поговоримо. Всі дуже розумні поки молоді.
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Да это один и тот же человек , просто тематику сменил . Стиль абсолютно одинаковый .
Не ломайте моих иллюзий и ожиданий
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
І як часто збираєте ? 2-5-10 -15-20 разів ?
Скільки вилізе, стільки і збираю
Пиу!Пиу!• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
я не прошу упахуватися, але два рази на рік можна приїхати допомогти? я ж не сталева все одна робити за всіх
Так вас никто не заставляет, не садите, ваше геройство никому не надо, кроме вас.
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
ви робите це для себе)
ви впахались і насадили огірків, а потім вам їх жаль викидати і ви впахуєтесь з консервацією, а потім впахуєтесь, не знаючи кому її спихнути)) і так по колу з року в рік)
Я роблю це для всіх. Для сина і доньки. Для онуків
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Бо син по першому дзвінку їде, але чомусь сам. Бо принцеса не хоче псувати нігті
Так еще бы. Вы же цену за те ногти знаете?
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вибачте, а як це син сам орав? Плуг тягав?))
І замість коня запрягався
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Вас хтось просить? Ні. Тож розраховуйте в межах своїх сил, на себе і для себе.
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Я не змагаюся, просто читала ті теми і вирішила показати іншу сторону. Що я все їм в сім´ю. Що мовчу, що жодної сварки чи образи. А ви і мене обісрали. Мабуть, тут такий контингент просто. Нормальних людей не знайдеш вже.
Конечно! Нормальные это же те, что замуж вышли = стали рабыней свекрови. И по первому зову Добби включают в любое время суток и по любому капризу
ЛюбимаЯНЬ• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Все ясно з вами.... всіма. Ви всі городські і дуже багаті, якщо для вас так легко купити і овочі, і фрукти, і прожити на 3200 в місяць. От тільки мабуть у вас всіх є батьки, у декого навіть в селі, і вони так само живуть, в постійній праці, а ви, дітки, про це й не задумуєтеся.
От вже Вам вистачить тут тролити!!
Ваш текст і манера письма неодноразово тут маячили. Якби Ви обробляли сама 80 соток городу, то не писали б тут , а по господарству поралися в цей час.
І так, дуже грамотно пишете та будуєте речення , як для простої сільської жінки.
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Нет, я бы не поехала, потому что после этого меня бы пришлось реанимировать.. Если вы думаете молодая = здоровая лошадь, нет это далеко не так. Некоторые в 70 получше себя чувствуют чем я..
Не всі це розуміють.
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Може, просто покоління трохи старше за вас більш грамотніше пише? Без матюків і оцих всіх ОМГ? Тому ви всіх під одну гребінку?
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Далі і читати не цікаво, типова свекруха- все погано в невістці, навіть що багато роботи взяла і грошей хоче більше заробити і тут невгодила.
Еще и подарки передает. И тоже не такая. Я в иг иногда рилсы от девочки смотрю)) типичные отношения свекрови к дочери и к сыну с невесткой. Автор акка, может, тут и сидит. Для вдохновения
ЛюбимаЯНЬ• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ви дійсно вважаєте, що в селах під колишніми районними центрами хтось має менше?
так, має. Наприклад, я і в моєму селі..
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
а що поганого в тому, щоб заростав?
віддайте землю в оренду.
Це ви хочете справляти враження, то тут або впахуватись, або жити своє життя і не псувати його іншим.
Колись він все рівно буде заростати, коли ви вже фізично не зможете його оброблювати. То чому не зараз? Посадіть собі картоплі 10 рядків і не задовбуйте нікого і не псуйте собі життя образами.
віддайте землю в оренду.
Ви всі мабуть знущаєтеся або не розумієте, що таке село. В нас в селі в кожного є не менше моєї ділянки, в декого навітт більше. Село за 70км від смт., а до города ще добрих 100. Кому здавати?
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ви бачили вартість літрового банки огірків в супермаркеті? Якщо не помиляюсь, десь 100-120грн? То багато Ви їх насмакуєте? Навіть при пенсії 20т?
А ви ціну на пальне бачили?
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
я їй жодного разу не висказувала свої претензії. їй щось сказати собі дорожче. де залізиш там і злізиш. просто чисто по людські неприємно, я тільки сюди пожалітися можу та доньці старшій. синові теж нічого не говорю, пару разів натякнула, але він дав поняти, що нічого їй казати не буде. але ж вона ж на своїй дачі щось там саджає, вона не білоручка, хазяйська, все в неї є, і город, і квітник, то чому ж не допомогти матері?
Ви їй не матір. В все, що їй треба вона саджає в своєму городі.
Единорог_помог• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
ви це робите для себе, тому що іншим це не потрібно.
І чим швидше ви це зрозумієте, тим простіше буде життя.
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Мені одне цікаво, чому свекрухи вважають, що невістки їм винні як власним матерям? У вас є син і доця, за боргом до них.
Чумацький Шлях• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Удалено администрацией...