ЛісАпетная• 26 апреля 2024

Розповім і я про свою невістку

Скажу одразу, до тої серійної свекруні мені як до неба рачки. З невісткою відносини спокійні, вони живуть у місті, я в селі, бачимось на свята. Але мене ображає, що вона не хоче приїхати помогти щось по городу, посадити ту ж картоплю наприклад, навіть переорати землю не приїхала допомгти, син сам орав. Каже не хочу я рачки стояти біля тої картоплі, я собі куплю тих три мішка на зиму...Але ж своя то не покупна.... І все рівно я їм даю картоплю і ще завжди залишається курам. При тому що в мене і землі не багацько, 80 сотих всього, з них городу ну може половина. Жодного разу за 10 років не приїхала на картоплю, ані садити, ані викопати. Я саджаю на всю сім´ю, їм все даю, і консервації, і овочі, а вони їх не їдять, інколи каже що нічого не треба, в нас все є, а сама йде в магазин купує свіжі овочі. Навіщо купувати свіже якщо консервації стоїть повно...не на смітник же мені це все виносити. Ось і сьогодні кажу синові, їдьте картоплю саджати, а він каже ні, нам на дачу треба, бо вже місяць там не були.... мушу саджати сама.
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
От будете на моєму місці і з моїми грошима, тоді поговоримо. Всі дуже розумні поки молоді.
У вас кони и люди смешались. Никто не написал, что 3200 это норм пенсия. Садите для себя свою картошку. И вам хватит, и закатки для себя сделаете. Сын и невестка вам и помочь готовы финансово. Но снова не такие, как вы там себе перед соседкой манькой хотели блеснуть
автор ЛісАпетная • 26 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Далі і читати не цікаво, типова свекруха- все погано в невістці, навіть що багато роботи взяла і грошей хоче більше заробити і тут невгодила.
А для чого стільки працювати, що нема коли відпочити? Два рази на рік приїде з ноутом і не чіпайте її , бо вона працює. Поспілкуватися неможливо з принцесою . Ще й ночувати не залишається, бо я її розмовами роботу роботать не даю. А то шо в селі повно роботи і без її ноута, то не доходе.
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Чесно заздрю пенсіонерам які здорові як коняки, що можуть город засадити, обробити і зібрати врожай. Розумні такі поки здорові, як лошаки.
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Я роблю це для всіх. Для сина і доньки. Для онуків
А приїхати має невістка? Звіть доцю й сина.
автор ЛісАпетная • 26 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А я впевнена,що ви троль. Особливо коли про неділю прочитала.
А ви теж в неділю працюєте? І нігті не шкода?
Единорог_помог• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ви всі мабуть знущаєтеся або не розумієте, що таке село. В нас в селі в кожного є не менше моєї ділянки, в декого навітт більше. Село за 70км від смт., а до города ще добрих 100. Кому здавати?
та я розумію)
що буде з вашим городом, коли вам буде 80-90 років?
Ви ж не будете ту картоплю вже садити все рівно. Буде заростати ваш город, то чому не залишити собі лише частину городу зараз і не впахуватись?

Але я розумію, що ви 60 років жили с певними переконаннями, як треба жити в селі і навряд чи щось у вас зміниться.
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
А її як це має займати ваша робота? У вас є діти до них з претензіями. В неї є робота, сім´я а Ви їй на якого біса?
Единорог_помог• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
ну ви ж її роботу за неї не робите, то чому вона вашу має?)
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Бо невістки винні всім.
автор ЛісАпетная • 26 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
з Вами все ясно.Якби Ви її поважали то і теми б цієї тут не створювали.
Хочете виставити цю ПРЕКРАСНУ і МУДРУ жінку як ледачу білоручку.Впевнена, що вже всім знайомим і родичам її обісрали)
І здогадуюсь в чому справа😌Ви заздрите їй, тому що в її віці немали стільки клепки і пахали, як кобилиця.

Що ж, продовжувати не бачу сенсу.Чим більше ми будемо захищати Вашу невістку керуючись фактами, тим більше зараз бруду Ви тут на неї напишете.
Бажаю Вашій невістці всіх благ і терпіння.А Вам хорошого врожаю і щоб жук бульбу не їв
Я жодного поганого слова про неї не казала. А якщо казала, покажіть. Написала на свою голову, поміркувати і знайти однодумців...
ЛюбимаЯНЬ• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
село за 70км від смт не може бути. Якщо й угрупували по декілька районів в один великиий районах а таких по оббласті 5-7), то залишилися колишні територіальні громади колишніх районних центрів, а там відстань між центром територіальної громади та найвіддаленішим селом не більше 20-25 км.
Так що ця Ваші інформація доводить ще раз що Ви ТРІЛЬ,, кий не знає сучасного адміністративного територіального устрою і вигадує на ходу!
автор ЛісАпетная • 26 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Я все таки хочу думати що це троль, не вірю що є аж на стільки їбанашки
Дякую, що ви називаєте таким словом людину в поважному віці, яка тягне на собі стільки тягарів.
Кудряшка Сью• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Працюйте і ви за ноутом, не буде потреби упахуватися на городах і жити за 3200. Ще й буде про що з невісткою поговорити.
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Хто цій людині ці тягаря повісив? Сусід? Ваша невістка паше, щоб себе забезпечувати і город має власний, що ви ще від неї хочете?
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Або не буде коли говорити
Единорог_помог• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
а хто вам цей тягар нацепив? є відповідь?
хто вас впряг?)
Пиу!Пиу!• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Звичайно соромно, а вам не соромно було б? До всіх діти приїхали на картоплю і тут одна я на все село все сама! У вас діти мабуть сад-школа? От приємно, коли хвалять всіх крім вашого?
Стыдно? Серьезно? Сколько вам лет? Когда не было работы в 90-х, родители купили корову, жрать че то надо, кумушки спрашивали маму, а дочка помогает, своими хвастались, мама говорила, моя дочь в сарай не войдет и на огород тоже, хватит что я вкалываю, вы на своих хоть пахать можете. Сразу все затыкались. Мне 46, зарабатываю достаточно чтобы купить картошку, раком стоять на огороде не собираюсь, муж трудоголик, ему нравится, вперед. Сын с невесткой (не женаты еще, но живут вместе) живут в другом городе, невестка на огород не пойдет, даже если сюда переедут, сын пусть как хочет, но он тоже не любитель агрофитнеса, кому надо, тот и садит.
Единорог_помог• 26 апреля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
а хто город буде обробляти? він же заросте)) люди засміють)
город - це як нарцисичне розширення)) у когось діти, а у когось город))
Кудряшка Сью• 26 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Хоббі мають бути по силам і приносити задоволення
Будьте так ласкаві• 26 апреля 2024
Троллик
Безпринципова• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
чого це занапастила? в мене пенсія 3200. ви вважаєте, можна на неї прожити без города?
Це ваші проблеми.
А невістка не хоче собі та і чоловіку напевно теж, але йому заборонити не може, зривати спину.
Зарплати в місті дозволяють купувати овочі не надриваючи здоров´я, то навіщо воно потрібне?
Безпринципова• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
я не прошу упахуватися, але два рази на рік можна приїхати допомогти? я ж не сталева все одна робити за всіх
Ви робите не за всіх, а своє.
Можете не давати їм але і не напрягайте їх городами.
Единорог_помог• 26 апреля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
це не хоббі, а частина самоідентичності))
Кудряшка Сью• 26 апреля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Троллик
Та ясно, що автор троль, але ж такого як вона розповідає повно
Безпринципова• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
я їй жодного разу не висказувала свої претензії. їй щось сказати собі дорожче. де залізиш там і злізиш. просто чисто по людські неприємно, я тільки сюди пожалітися можу та доньці старшій. синові теж нічого не говорю, пару разів натякнула, але він дав поняти, що нічого їй казати не буде. але ж вона ж на своїй дачі щось там саджає, вона не білоручка, хазяйська, все в неї є, і город, і квітник, то чому ж не допомогти матері?
Тому, що це не її.
Ваш город - ваші проблеми
Пиу!Пиу!• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Они вас об этом просили? Люди вам говорят, не надо, что не понятно? Садите столько, сколько нужно лично вам.
ДаЗдраПерма• 26 апреля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
В мене свекруху така.
БезникаяЯ• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ваш головний тягар - це Ви сама і те, що робиться у Вашій голові.
І так, те що Ви раніше за мене народились не заважає мені висловлювати свою думку, тому будь-ласка😌
Пиу!Пиу!• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Не, я не могу поверить, что такое можно писать серьезно.
БезникаяЯ• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Знайшли?Ні. Тут всі як один на стороні Вашої невістки, а Ви не можете цього пережити😂

А те, що Ви кажете що слова поганого на неї не писали, робить Вас ще огиднішою🤭