Вся така шо куди там• 27 апреля 2024
Чи можна в комендантський час під´їхати на авто додому?
Чи можна в комендантський час під´їхати на авто додому з роботи? 5 хвилин їхати
Сплюшка• 27 апреля 2024
Нет конечно, нужен пропуск. Но во время тревоги вроде как не ловят гражданские машины в городах с укрытиями в метро.
НеКонец-Света• 27 апреля 2024
Автор, ну вот о чем вы думаете. Вы понимаете, что в худшем случае жизнью рискуете.
неДодекаэдр• 27 апреля 2024
Господи, ну 5 хвилин автівкою то 10-15 хвилин пішки дворами. Чого ризикувати?