18:00 прийняла Мефіпрестон 200 мг, до цього вже 5 день коричневі виділення, лікар сказав, що відшарування вже саме по собі почалось+вже деформовані контури плідного яйця (5 тиждень). У 23:00 ніякого збільшення виділень, тільки наче щось булькає в животі. Так і має бути? Виділення починаються тільки після інших 4-ох таблеток коли скорочується матка? Їх приймати в понеділок
Forever_young• 27 апреля 2024
А лікар з вами зараз на зв´язку?
Ох...краще б ви зробили механічним способом, ніж труїти себе🥺
Ответ дляmanu1
А вообще по теме если приняли в субботу в 18-00, то следующие таблетки в понедельник днем и после них только выделения должны начаться и следите, что бы все вышло на узи потом
У понеділок мені приймати 2 шт о 09:00 та ще 2 шт о 12:00. Коли мають подіяти (через годину, чи дві)?
Монашка в миру• 28 апреля 2024
Ответ дляYou-d8a8
Після першої таблетки нічого і не повинно бути. Вона блокує вироблення прогестерону, тому ендометрій починає відшаровуватися. А вже наступні чотири відкривають шийку і скорочують матку, щоб все вийшло. Ллється багато недовго. Буквально до 4х годин. Далі менше. Якщо у вас завмерла, то й так матка почала очищатися, тому й мазня після першої. Це непогано. Але мізопростол обов´язково випийте. Знаю перші дві ковтають, а через кілька годин наступні дві розсмоктують під язиком, тоді рот поллщуть водою і цю воду ковтають, щоб залишки теж випити.
Ответ дляМонашка в миру
Ви мене трішки заспокоїли, значить поки що все йде норм)
Монашка в миру• 28 апреля 2024
Ответ дляYou-d8a8
Все буде добре. Спитайте лікаря які знеболювальні можна якщо буде нити, тягнути живіт. Бо деякі блокують скорочення матки. Парацетамол можна якщо не помиляюсь. І краще ходити, трохи рухатись, а не лежати. Тоді вийде все швидше.
Ответ дляМонашка в миру
Можна спазмалгон або налгезін
Ответ дляМонашка в миру
Через скільки часу після прийому таблеток все може розпочатись?
Монашка в миру• 28 апреля 2024
Ответ дляYou-d8a8
Тут індивідуально. Може через півгодини-годину, а може знадобитись ще друга доза і лише тоді