Anutkabella• 28 апреля 2024

Карпати

Добрий день,підкажіть будь ласка ,хто недавно відпочивав з дітьми в Карпатах,цікавить житло)
Татарів ,Микуличин ,Яремче ,Ворохта,це івано-Франківська обл !Може хтось порекомендує житло ?
Ще питаннячко як ваші дітки переносять потяги?бо синочку один рочок )всім дякую за відповіді )гарного дня ♥️
Tatyana_1975• 28 апреля 2024
По житлу не підкажу. Щодо того, як діти переносять потяги - діти ж дуже різні. Донька чудово переносила потяги і категорично не хотіла бути в машині більше хвилин 10. У когось машинами їздять годинами
Gvenna• 28 апреля 2024
Яремче більше інфраструктури. Легше з дитиною малою.
Татарів, Микуличин далі по трасі в сторону Рахова, вище в гори, там красивіші види саме Карпат, але менше інфраструктури, і будете дитину по тих горах верх вниз) звісно якщо будете гуляти. Ще далі них є Яблуниця, теж гарно, але те саме що й ті села, магазинів в теплу пору року мінімум, якихось спеціальних розваг за межами готелю майже нуль (втім дитині всього рік, їй не особливо багато треба)), але красивенна природа.
Потяг чудово дитина переносить моя, бажаю й вашій того ж)
Gvenna• 28 апреля 2024
Я була в тих селах (давно, тому по житлу не підкажу) і їх би не вибрала зараз з 3-річкою)) я люблю багато гуляти з малою і ухекаюсь там на тих горах.
Теж хочу Карпати, і думаю або Яремче, або якісь міста по ходу поїзда зі Львова, типу Сколе, Львівська обл. Шоб намотувати километри по більш менш рівному.

Але от Яблуниця дуже красиво, види на Говерлу, Петрос, Хом´як, розкішно, фотки будуть круті, в 5 км Яблуницький перевал і вже Закарпаття починається за ним.