Курочка-чубаточка• 01 мая 2024
Ryanair не можу оплатити карткою квитки
Доброго вечора, допоможіть, будь ласка, не можу зрозуміти в чому причина, при оплаті пише картка відхилена, спробувала вже дві картки і теж саме. Карти країни перебування, не українські. Може це щось з сайтом (?
Матраскин Брат• 01 мая 2024
Я недавно видела видео, одна украинка в канаде пыталась купить билеты на самолет и ей тоже все время не принимало карты. Она в банк ходила разбираться
Курочка-чубаточка
• 01 мая 2024
Ответ дляYarynaT
Ми перепробували і ліміти , і моно , і Приват . Лише після спілкування (переписка) з оператором на гарячій лінії Ryanair дало результат відразу !
Тільки що син спробував зі своєї карти зробити оплату, то теж не дає, пише, що щось пішло не так(
Курочка-чубаточка
• 01 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
у вас же ліміти на оплату в інтернеті зняті?
Немає, інтернет оплати проходять
Великий сатирик• 01 мая 2024
Я сегодня платила утром, проблем не было. Значит что-то с вашей карточкой
Кусман Сиру• 01 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Немає, інтернет оплати проходять
а по сумам немає обмежень?
Курочка-чубаточка
• 01 мая 2024
Ответ дляYarynaT
Заходите з компа ? Інкогніто вкладка
?
Я захожу з компа на сайт,що далі ? Вибачте , може буду тупить))
Да Щас же• 01 мая 2024
Ответ дляYarynaT
Заходите з компа ? Інкогніто вкладка
?
Я когда-то включила режим инкогнито чтобы мониторить ценным билетов в визер и райнер. В итоге захотела потом взять билеты на wizzair и меня записали в боты то есть мой ip-адрес попал в черный список. Пришлось с какого-то левого телефона покупать билеты. Больше со вкладками инкогнито не шучу.
Курочка-чубаточка
• 01 мая 2024
На етапі додаткові послуги спливає вікно авторизуватися/зареєструватися
ЯяяКакаджамбо• 01 мая 2024
В другом браузере попробуйте. Сын вчера и сегодня покупал билеты, оплачивал карточкой Револют, все нормально прошло.
Я не могла с ноутбука оплатить заграничный мобильный интернет . Попробовала в другом браузере и получилось.
Трільчиха• 01 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
В мене була відключена подвійна конвертація але воно повідомляло чому відхилило
Курочка-чубаточка
• 01 мая 2024
Нічого не виходить, заходили з трьох компів, сплачували п´ятьма картками і ніфіга((((
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я вчора Спеціально для вас зайшла на сайт Райнер і хотіла поспілкуватися з оператором у чаті, але я була 242-я у черзі і я, вибачте, заснула. Попробуйте і ви зайти у чат поспілкуватися з оператором. Там дуже просто Вам пояснять. Напишуть тезово
Ответ дляДа Щас же
Я це написала тільки щодо Ryanair
Курочка-чубаточка
• 03 мая 2024
Ответ дляYarynaT
Зранку знову почала штурмувати сайт, але нічого не змінилося, карта не проходила. Квиток купила мені моя подруга через свій кабінет і свою карту. Але ж проблема не відпала, буду пробувати через чат бот. Дякую Вам за турботу