Весёлая морковка• 03 мая 2024
Цельно зерновая мука для паски
Перепутала искала муку с большим количеством белка для панеттоне и купила цельнозерновую муку ((( паски теперь не получаться такими как хотелось бы?
Нічна ненажера• 03 мая 2024
Нет, цельнозерновую муку если и используют, то обязательно смешивают с обычной, иначе будет гливкий и крошащийся комок хлеба
Ангел-предохранитель• 03 мая 2024
Нет, это будет серый тяжелый хлеб. Оставьте эту муку для другой выпечки и купите нормальную
Пригаю-цибаю• 03 мая 2024
З самої такої муки важко пекти, я хліб роблю, і то її 40 %, а білої 60%. А здоба не підніметься , та і не смачне буде.
Вам треба борошно манітоба, воно з білком високого вмісту, і м´яка. З неї панетоне пухкенькі і повітрянні. І пасочки гарні виходять. В Сільпо є.
Весёлая морковка
• 03 мая 2024
Девочки, в АТБ есть мука для панеттоне с 13 и выше белка кто-то вкурсе?
Ангел-предохранитель• 03 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Нет, ни разу не видела, там наша обычная мука 10
Барбітта• 03 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
В сільпо точно є, у Велмарті точно є
булоТАЙминуло• 03 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ні. Ні в якому супермаркеті такої немає. Беріть зернарі, там 10 білка, але 30 сирої клейковини.
булоТАЙминуло• 03 мая 2024
Ответ дляБарбітта
В сільпо точно є, у Велмарті точно є
Яка в Сільпо? Була вчора, нічого подібного не знайшла. З найкращого в Сільпо, Зернарі.
Барбітта• 03 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Якась сорту манітоба, марку не запамʼятала
Барбітта• 03 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А такая итальянская подойдёт?
Це з твердих сортів?