Стрекозей• Изменено 04 мая 2024

Парк Муромець, альтанки

Хто бронював альтанки там, порадьте де саме, бо там декілька ’комплексів’ наче.
Чи може десь поруч хтось знає де орендувати альтанку з мангалом, бажано ближче до води. Дякую.
Аристократка-тунеядка• 04 мая 2024
там змеи
Юля_Ваня• 04 мая 2024
Ви там були? Там величезний парк, більше 100-150 альтанок. Різні комплекси. Подивіться у них на сайті, там все розписано, залежить від кількості людей, бюджету. Багато альтанок мають вихід до води. Ну і залежить від дати, більшість альтанок за 3 тижні заброньовані.
Юля_Ваня• 04 мая 2024
На сайті є карта з розташуванням комплексів
Метелики на душі• 04 мая 2024
Обережно-кліщі. І там їх багато.
Шумелка Мышь• 04 мая 2024
Это хозяйство все Кличко Наташи,не спонсируйте