1 тривалість життя в цій країні одна з найвищих у світі
2 в цій країні зародилося блюдо яке має велику популярність в Україні і в багатьох країнах світу
3 в цій країні відсутні дитячі будинки
4 якщо в кафе в цій країні зробити замовлення не місцевою мовою то це може коштувати дорожче вдвічі тому ,що для туристів ціни вищі ніж для місцевих
5 в цій країні немає або майже немає бездомних тварин
6 понад 80% жителів цієї країни католики
7 для чоловіків вважається нормально жити до 40 років з мамою
3 в цій країні відсутні дитячі будинки
Щепотка_совести• 04 мая 2024
Ответ дляМілана 20
Так почему же вы меня не заблокируете ? Если вам это не нравится
Я никого не блокирую, у меня нет комплексов.
Просто ваши темы за сегодня уже примелькались.
Мост_Устал• 04 мая 2024
Ответ дляПочекуха
Італія.. Я знала про тварин і дитячі будинки
Там не такі вже довгожителі.І замовляння їжї на іноземній мові( не італійською) не вплине на чек