Оцененная• 08 мая 2024
чи їхали б на море з дитиною за таких умов?
зараз живемо з дитиною за кордоном і 60% зарплати іде на оренду.
залишається їжа і необхідні витрати просто впритик.
часом доводиться брати з заначки.
виховую сама, крім моєї зп доходів нема.
я дуже змучена, і дуже потрібен відпочинок. але не знаю, чи на морі відпочину на всі 100%, бо маю трохи страх їхати самій в чужу країну (так, я за кордоном, але тут є знайомих багато).
Склала таке порівняння + і -:
+ дочка ніколи не була на морі і буде задоволена,
+ мене не будуть аж так дьоргати на роботі і давати постійно серед дня задачі і купу запитань,
- поїздка буде за рахунок відкладених грошей,
- в мене трохи невизначеність по житті, бо я не маю рішення, що мені робити, якщо викличуть працювати вже в Україну, не знаю, чи я хочу цього. також в мене декретна посада (я відчуваю, що працюю добре, дають багато важливих задач, але це життя і може бути всяке).
- чужа країна і мені трохи страшно після різних історій (от сама в Туреччину з дочкою трохи боюсь їхати, тому може бути лише Європа),
- ми з дочкою алергіки і ще є сильний страх в чужій країні на всякі речі,
- дочка хвороблива і всякі інфекції в жарі також такоє, особливо коли ти сама з дитиною (тому як писала вище - лише Європа),
- дочка і я не переносимо жари (в мене починає боліти голова, в дочки в жару крутиться. ми взагалі в жаркі дні виходимо на вулицю аж ввечері, і спеку терпіти не можемо обоє).
Мінусів дуже багато. Але життя одне, і не хочеться знов просидіти відпустку дома...
часом доводиться брати з заначки.
Склала таке порівняння + і -:
Головний кошак• 08 мая 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
В Египте тоже травились, в Турцииіче отлично!!
Нам мабуть повезло. Ні в Єгипті, ні в Турції не травились. Ні в Болгарії у 2*. Так, було харчування простіше. Але все свіженьке
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Тоді якщо страшно, їдьте в Болгарію в Еленіте, там клубний комплекс з аквапарком, море і гори.
дивилась по карті, що мені в Болгарію довше ніж в ту ж Хорватію їхати
Диверсификация• 08 мая 2024
А кроме моря, другого отдыха в мире не существует? Ну не был ребенок там, и что? Он много где не был, или море - это прям необходимо? Еще и с таким набором болячек и чуть ли не последние деньги...
Взять отпуск, сказать что будете не на связи, и отдохнуть по месту.
13чудоСВЕТА• 08 мая 2024
Автор, Вам з такими заскоками тільки сидіти вдома, у своєму селі в Україні, в холодку біля ставочка.
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Якщо Ви маєте власне авто і їздите на ньому, то не така вже Ви і перелякана, як собі уявили. Наважуйтесь і бронюйте на вересень, тут правильно радять.
мені треба туди, де не буде ос і бджіл(( так буває?
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
А може море тоді в Польщі чи латвіі? Там купаються?)
ні, там холодне, а добиратись дуже далеко)
Крихітка на всі• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
Так зніміть номер і їдьте! Але чесно, краще купіть готовий тур в Туреччину і щоб ні про що не думати
Колупалочка• 08 мая 2024
Тю, я сама одна много лет езжу в Турцию и ничего, да внимания чересчур много, но никто вас силой не потащит никуда. Тем более у вас ребенок, нафиг вы с ребенком кому то нужны. По поводу жары, едьте во второй половине сентября или начало октября в Турцию
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Поляки шо дурні, вони масово всі в Болгарію їдуть автобусами, бухають як коні зранку до вечора 😁
серйозно?
а як в Болгарії в червні?
цікаво чому туди, мабуть дешевше
а як в Болгарії в червні?
цікаво чому туди, мабуть дешевше
Головний кошак• 08 мая 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
В червні - сонце пече, а вода часто не прогріта ще. І яка ще школа (краіна) ? Чи можна без лікарняного пропустити? Бо є де не можна(. Була у кінці вересня в Іспаніі - добре. Влітку - спека.
Була в серпні. Красота. Хоч іспанці казали що то в них холодно. Повітря було 27-28 . І водичка чудесна. То вже як повезе.
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляДа будет так
На Балтику поедете и хватит с Вас.
куди саме порадите?
Крихітка на всі• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
Під Одесою, того року не було)))
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляКонтрольница
Почему-то от вашего поста тянет тяжелой жизнью и вряд ли одна поездка за год действительно снимет с вас это напряжение.
Если вы устали и выдохлись, начните с того что просто выспитесь дома.
С таким настроением выбирать отпуск это просто потраченные деньги.
так, я хочу просто відпочити, я дуже втомилась морально, фізично і у всіх сферах)
живу тільки заради дитини, але коли вже фізична втома - тут вже не попреш
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
таке враження, що авторка хоче, щоб її тут хором умовляли, кидаючі різні варіанти відпочинку. а вона в кожному буде знаходити свої страхи.
людина-токс, вибачте, авторко, але так і є.
ок
Головний кошак• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
8 років.
знайомі одні їдуть в Болгарію сім´єю і винаймають апартаменти (там буде мама тато батьки діти) - тому тут хіба просто бути в тому ж місті, що вони. але не разом.
інша знайома їде вже з подругою в Іспанію, в неї все заброньовано, і я не попаду в її готель.
Інші або супер дорогі відпочинки, або не їдуть
Ото ж для початку чудово.
Для підстраховки будете знати що є поруч знайомі. Але незалежно від них. Знімайте собі житло і відпочивайте в задоволення.
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Ну да, а потім літак знайдуть в бермудському трикутнику, інфа сотка, так завжди буває
хаха, ну я там летіти не буду))
до речі, я в універі сама в США літала до родички на тиждень.
це я з декретом така стала
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляКолишня муза
так на элементы почему вы не подали ?
думаєте 2 тис грн щось вирішує?)
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляГейСюда
Віззи ж з Кракова і Катовіц літають у Бергамо (Мілан), звідти година електричкою до озер - Комо, Маджоре і так далі. Спеки страшної нема, краса нереальна, Європа. Тільки сумніваюся, чи зараз на червень там ще лишилися дешеві місця для поселення, я нам на кінець червня ще взимку бронювала готель.
Але ви дуже прилипаєте до якихось знайомих, це мені незрозуміло. Нашо вам знайомі, їдьте сама з дитиною. Будьте вільною, а не прив´язаною до знайомих.
я вже думала маму взяти.
але мама тиран, і нічого доброго не вийде з того
Завтра не пью• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
В Чорногорії їх нема у вересні, але all inclusive - це не сюди, будете або самі готувати, або в кафе їсти. Це як Крим, але в іншому місці, не всім підходить.
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
Автор, якби я так розмишляла, то ні я ,ні діти мої не вилазили би з хати і городу. А так- не скажу що розкішно, але щороку кудись вибираємося. І в дітей купа спогадів та емоцій. А то важливіше тих кількох сотень відкладених.
Ви праві.
Але я якось брала день відпустки і планувала поїхати з дитиною у Вроцлав, то дочка просила лишитись дома і нікуди не їхати, бо їй не хотілось їхати в авто, ходити кудись і т.п.
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
Та того і страхів стільки, бо не їздила людина. Варто відважитися перший раз . Далі буде простіше. Ви не одна. З дитиною. Якого віку дитина?
8 років
Дівка в намисті• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
чула пару історій викрадень всяких
+ їжа специфічна
+ вважаю менш безпечно
+ їжа специфічна
+ вважаю менш безпечно
Не выдумывайте , нормальная там еда , на любой вкус . Хотите - турецкие блюда ешьте , хотите - макароны .
Чем именно там небезопасно ? А то я никакой опасности не заметила .
Контрольница• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
Я вас отлично понимаю. В таком состоянии прошлой зимой я взяла отпуск и 3 дня не вылазила из пижамы. Просто спала. Когда наконец выспалась и ушла вот эта безумная усталость, пришло желание куда-то ехать и что-то делать. Возьмите просто неделю отпуска выспаться. Потом будет видно стоит ли куда-то ехать.
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
Автор, заплануйте собі поїздку на кінець травня-початок червня. Буде: дешевше, не так жарко. Купуйте квитки вже зараз та бронюйте житло з опцією безкоштовної відміни броні. Або, вже на вересень, після 10 числа. Виключайте з планів серпень - найспекотніший та найдороджчий місяць літа. Вся Європа йде у відпустки.
в мене відпустка на кінець червня і на кінець серпня.
серпень мабуть треба буде переносити (хоча я хотіла перед школою)
Скромняшка• 08 мая 2024
ну вы себя уже накрутили.
когда я долго не могу принять решение - у меня есть правило ’меньше вариться в мыслях и больше действовать’. перестаньте рефлексировать и купите путевки.
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
Дайте вгадаю. З України до великої війни ви теж ніколи нікуди не їздили?
до декрету їздила постійно.
а як народила - в декреті їздив лише колишній чоловік сам, потім ми розлучались. і тільки я розгребла все - почалась війна
мадам Везувий• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
мені не треба, щоб на морі було багато ос/бджіл/шершнів, бо я від їх укусів помираю..
а це якраз вересень.
а я не знаю країни, де їх не було б(
а це якраз вересень.
а я не знаю країни, де їх не було б(
Купить 2 штуки епіпен і не бійтеся)
Якось люди з алергією живуть в вересні біля морів і не вмирають тисячами))
Оцененная
• 08 мая 2024
Ответ дляАнонимушка
Может купить абонемент в спа , бассейн по месту теперешнего жительства? У вас есть тревожность , не факт что получится расслабиться в поездке. А так вроде и отдых , но дёргаться никуда не надо. Если поедете на море то смотрите чтоб страховка была , так будет спокойнее. Если заболеете должны расходы покрыться. Мало ли отравление не дай Бог и тп.
в мене дуже сильна тривожність.
стидно тут писати, але я до паніки боюсь жуків, павуків і т.п.
до такої степені, що для мене вихід на вулицю - то як прогулянка по ’мінному полю’.
я оглядаю себе часто, не сяду на лавку і т.п.(((
нічого не можу з цим зробити