Оцененная• 08 мая 2024

чи їхали б на море з дитиною за таких умов?

зараз живемо з дитиною за кордоном і 60% зарплати іде на оренду.
залишається їжа і необхідні витрати просто впритик.
часом доводиться брати з заначки.
виховую сама, крім моєї зп доходів нема.
я дуже змучена, і дуже потрібен відпочинок. але не знаю, чи на морі відпочину на всі 100%, бо маю трохи страх їхати самій в чужу країну (так, я за кордоном, але тут є знайомих багато).

Склала таке порівняння + і -:
+ дочка ніколи не була на морі і буде задоволена,
+ мене не будуть аж так дьоргати на роботі і давати постійно серед дня задачі і купу запитань,
- поїздка буде за рахунок відкладених грошей,
- в мене трохи невизначеність по житті, бо я не маю рішення, що мені робити, якщо викличуть працювати вже в Україну, не знаю, чи я хочу цього. також в мене декретна посада (я відчуваю, що працюю добре, дають багато важливих задач, але це життя і може бути всяке).
- чужа країна і мені трохи страшно після різних історій (от сама в Туреччину з дочкою трохи боюсь їхати, тому може бути лише Європа),
- ми з дочкою алергіки і ще є сильний страх в чужій країні на всякі речі,
- дочка хвороблива і всякі інфекції в жарі також такоє, особливо коли ти сама з дитиною (тому як писала вище - лише Європа),
- дочка і я не переносимо жари (в мене починає боліти голова, в дочки в жару крутиться. ми взагалі в жаркі дні виходимо на вулицю аж ввечері, і спеку терпіти не можемо обоє).

Мінусів дуже багато. Але життя одне, і не хочеться знов просидіти відпустку дома...
Пенек Возмездия• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
8 років.
знайомі одні їдуть в Болгарію сім´єю і винаймають апартаменти (там буде мама тато батьки діти) - тому тут хіба просто бути в тому ж місті, що вони. але не разом.
інша знайома їде вже з подругою в Іспанію, в неї все заброньовано, і я не попаду в її готель.
Інші або супер дорогі відпочинки, або не їдуть
Вы реальный человек? Не тролль? Вы живёте и работаете в польше, но не можете в турцию в отель полететь на отдых?

Головний кошак• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
серйозно?
а як в Болгарії в червні?
цікаво чому туди, мабуть дешевше
Ну була Болгарія дешевшою раніше. Та й тепер можна знайти на різний гаманець. Напевно того що близько.
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ну не знаю. Була в червні в Болгарії. Море чудове. Погода приємна. Ще чистеньке все. Не загаджене туристами. Те ж саме Греція. Іспанія. Ви хоч спочатку країну оберіть. Чи море,яке хочете.
країну не вибрала, бо ж не знаю, куди краще : погода, море, добирання
Анонимушка• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
в мене дуже сильна тривожність.
стидно тут писати, але я до паніки боюсь жуків, павуків і т.п.
до такої степені, що для мене вихід на вулицю - то як прогулянка по ’мінному полю’.
я оглядаю себе часто, не сяду на лавку і т.п.(((
нічого не можу з цим зробити
Изучайте метаболизм. И как поломки в генах влияют на поведение. Тревожность это не просто так , надо проверить работу надпочечников и ТД.
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
А кроме моря, другого отдыха в мире не существует? Ну не был ребенок там, и что? Он много где не был, или море - это прям необходимо? Еще и с таким набором болячек и чуть ли не последние деньги...
Взять отпуск, сказать что будете не на связи, и отдохнуть по месту.
по місці нема де відпочити)) і як відпочивати по місці) просто гуляти і все.. такоє
Ухахайкина• 08 мая 2024
Ті хто понаписував про Іспанію і Італію - ви автора читали? На машині - боїться. На літаку - дорого. В Європі шершні. В Турції - вкрадуть. Ще я дуже сумніваюсь, що автор розмовляє якоюсь мовою, окрім поганої польської.
Автор, ваше спасіння - українськ туроператори, які зараз продають тури з вильотами/виїздами з Польщі. Там на літак/автобус сядете- і вийдете в Турції, Греції, Болгарії, Албанії, Єгипті. Чесно, з вашою обізнаністю та тривожністю, пакетний тур - то найкращий варіант. Готель з харчуванням, готельний пляж, готельна анімація. Летіть з Варшави в Марса Алам єгипетський - і дитина буде щаслива. І ви, сподіваюсь, теж не зустрінете там шершнів. Майже відсутня русня, заповідне море, постійні вітри, які допомагають пережити жару, готелі на будь-який гаманець. Шукайте турагента, який сидить в Польщі та працює на українських туроператорів. У вас, сподіваюсь, все гаразд з документами? І у вас, і у дитини біометричні українські закордонні паспорти діючі?
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Так зніміть номер і їдьте! Але чесно, краще купіть готовий тур в Туреччину і щоб ні про що не думати
авто їхати біля 1000 км.
не впевнена, що це буде комфортно, бо ніколи так далеко не їздила..
машина 1,2, дитину в жарку погоду закачує. це хіба вночі їхати, але вночі по незнайомим дорогам самій з малою також їхати не дуже

Оскорбляю всячески• 08 мая 2024
Ответ дляХвилювАллочка
в Польше ж есть море)
воно ж холодне!
Ухахайкина• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
ні, там холодне, а добиратись дуже далеко)
Вам з Польщі в Польщу далеко добиратися, але ви питаєте, чи тепле море в Іспанії?
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В Чорногорії їх нема у вересні, але all inclusive - це не сюди, будете або самі готувати, або в кафе їсти. Це як Крим, але в іншому місці, не всім підходить.
я була колись в Чорногорії.
саме море і все ок, але мені не здалась країна особливо розвинута, тому мабуть з дитиною не поїхала б. так аеропорт просто як хата))
Оскорбляю всячески• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
мені треба туди, де не буде ос і бджіл(( так буває?
там буде шось інше, що кусатиме
Оскорбляю всячески• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
ок
яке знайоме оце ваше ’ок’
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляКонтрольница
Я вас отлично понимаю. В таком состоянии прошлой зимой я взяла отпуск и 3 дня не вылазила из пижамы. Просто спала. Когда наконец выспалась и ушла вот эта безумная усталость, пришло желание куда-то ехать и что-то делать. Возьмите просто неделю отпуска выспаться. Потом будет видно стоит ли куда-то ехать.
я брала відпустку місяць тому на 2 дні.
гуляли з дочкою.
з того всього потім ночами допрацьовувала, бо все навалилось, а дедлайни піджимали
Дівка в намисті• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
Бывает . В Антарктиде .
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ длямадам Везувий
Купить 2 штуки епіпен і не бійтеся)
Якось люди з алергією живуть в вересні біля морів і не вмирають тисячами))
а нащо 2?
Головний кошак• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
в мене дуже сильна тривожність.
нічого не можу з цим зробити
Репеленти? Не пробували користуватися? Ну і антигістамінні обов´язково і все буде добре.
Кастрюлька• 08 мая 2024
Ответ дляГейСюда
я тут свої поїздки на море сто разів описувала. Я, скажімо так, культурний діяч - і заробітки у мене відповідні, низькі. Дозволити собі можу щось лише бюджетне. Ми з сином раніше щороку в Ларнаку літали (зі Львова, Ясс і Сучави): квитки були по 9.90 євро в один бік, житло бронювала дешеве (був навіть готель зі непоганими сніданками, а так - то апартаменти). Цього року летимо на озера в Італію (кінець червня), в Грецію в серпні - і в серпні ж на пляжний відпочинок у Стамбул (ми за родинними обставинами змушені по кілька разів на рік бувати у Туреччині, пляжі на мармуровому морі у Буюкчекмедже, віддаленому районі Стамбула, нас цілком влаштовують, а по грошах це значно дешевше за всякі анталії). Коротше, гроші - то таке, можна на море і бюджетно кататися, було б бажання. Страхи придушуйте, вони вам жити не дають.
а где вы ищите дешевые билеты?
ГейСюда• 08 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
а где вы ищите дешевые билеты?
на сайті віззейр, де ж ще?:) Часом - але таки часом - літаємо раянами. не тому, що віззи кращі, а тому, що раяни не літають з аеропортів біля кордонів України, добиратися далеко.
Головний кошак• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
авто їхати біля 1000 км.
Не мучте себе і дитину. Літак найпростіше та найшвидше. І не варта та сумнівна економія тих жертв.

автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
ну по карті не так і близько з Польщі
ГейСюда• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
я була колись в Чорногорії.
Так, аеропорт у Підгориці простенький, ми з нього ще колись, пам´ятаю, з екс-чоловіком пішки в місто чалапали :) Ну і що? Це ж якраз круто, нема натовпів. Хочете не як хата - беріть квитки в IST, від зони прильоту до виходу там кілометри два, вам сподобається :)
Ищу-брожу• 08 мая 2024
Автор, це Ви знімали квартиру, а там жучки і Ви зїхали, але за квартиру все одно платите? Цось в Ваших постах є дуже знайоме
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
дякую, з документами все ок.
англійську я також на середньому рівні знаю
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
там буде шось інше, що кусатиме
Налогообложу• 08 мая 2024
Наведіть порядок в своїй голові спочатку. В кінці пишите, що від спеки в дитини крутиться голова, а на початку що буде задоволена на морі. Ну їдьте в Норвегію на море. Але по факту, якщо ви такий переляк, то краще сходіть в аквапарк чи басейн. Без образ
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
бачите, мені простіша авто, бо я сама можу керувати своїм часом і подіями.
і великмй плюс, просто величезний - не треба таскати речі))
але з Польщі авто всюди більше 1000 км і треба напрягтись добре. для водія, який їздить багато, але лише в межах міста - це не так і легко
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
а що тут такого. так, не любить спеки.
так, хоче на море. ці факти не є взаємовиключні
Головний кошак• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
От про то і мова.
Так собі розслабився і відпочиваєш. А так треба напрягатися. Воно вам треба? Якщо вам треба просто розслабитися і відпочити на морі? Хіба плануєте об´їздити всі видатні місця і красоти. Тоді так. Але здається, це не про вас.
Все до блиску• 08 мая 2024
Зайдіть на Itaka.pl
Є тури у Грецію з вилітом із Кракова. Є інші варіанти.
Питання у тому скільки ви згодні витратити на цю відпустку
Ухахайкина• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
дякую, з документами все ок.
Тоді розглядайте пакетний тур на море. Ще і дасте трохи дівчинці-терагенту заробити. А не тільки польськім авіалініям.