Оцененная• 08 мая 2024

чи їхали б на море з дитиною за таких умов?

зараз живемо з дитиною за кордоном і 60% зарплати іде на оренду.
залишається їжа і необхідні витрати просто впритик.
часом доводиться брати з заначки.
виховую сама, крім моєї зп доходів нема.
я дуже змучена, і дуже потрібен відпочинок. але не знаю, чи на морі відпочину на всі 100%, бо маю трохи страх їхати самій в чужу країну (так, я за кордоном, але тут є знайомих багато).

Склала таке порівняння + і -:
+ дочка ніколи не була на морі і буде задоволена,
+ мене не будуть аж так дьоргати на роботі і давати постійно серед дня задачі і купу запитань,
- поїздка буде за рахунок відкладених грошей,
- в мене трохи невизначеність по житті, бо я не маю рішення, що мені робити, якщо викличуть працювати вже в Україну, не знаю, чи я хочу цього. також в мене декретна посада (я відчуваю, що працюю добре, дають багато важливих задач, але це життя і може бути всяке).
- чужа країна і мені трохи страшно після різних історій (от сама в Туреччину з дочкою трохи боюсь їхати, тому може бути лише Європа),
- ми з дочкою алергіки і ще є сильний страх в чужій країні на всякі речі,
- дочка хвороблива і всякі інфекції в жарі також такоє, особливо коли ти сама з дитиною (тому як писала вище - лише Європа),
- дочка і я не переносимо жари (в мене починає боліти голова, в дочки в жару крутиться. ми взагалі в жаркі дні виходимо на вулицю аж ввечері, і спеку терпіти не можемо обоє).

Мінусів дуже багато. Але життя одне, і не хочеться знов просидіти відпустку дома...
Налогообложу• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
а що тут такого. так, не любить спеки.
так, хоче на море. ці факти не є взаємовиключні
Що такого? Сильний страх в чужій країні, всякі інфекції, алергіки - І це я лише почала перераховувати ваші переляки. Я так розумію з дитиною все ок, це ви її робите невротичною та алергічною. А інфекції і алергії є всюди. Подивіться всередину труб, по яким вода тече чи що робиться на харчових підприємствах.

автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
про труби не зрозуміла
Зліпок ступні• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
куди саме порадите?
Гданьск, там не так спекотно і море холоднувате, але в липні можна купатися, та і взагалі там гарно. Їхати вам недалеко
Пишу каліграфічно• 08 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Вы что, автору в Балтике будет холодно. +14+16 вода в июле((
Налогообложу• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
про труби не зрозуміла
Я про те, що теоретично якісь інфекції чи бруд можна знайти де завгодно і без моря.
жижифреймут• 08 мая 2024
Як ви живете така перелякана і хвороблива. У мене дитина народилася у Польщі,за свої менше ніж 2 роки був в Німеччині,Бельгії, Нідерландах,Франції, Монако, зараз живемо у Англії. Ніхто нас ніде не покусав і нічим ми не хворіємо і нічого не боїмося, я всюди з ним сама. До війни була тільки у Польщі і Чорногорії, зараз такий час що боятися треба точно не Європи чи Туреччини.
Распутница• 08 мая 2024
Ответ дляПожарник
Не знаю про що тут думати, це просто море, сіли і поїхали . Я можу зранку вирішити і одразу ж поїхати
Згодна.
У нас не так трохи, але коли кума жила на морі, то могли до неї просто на вихідні кабанчиком туди-сюди. В пт виїхали, в дорозі з ноутом, в сб і півнеділі на морі, ввечері на поїзд і вранці вдома. Дітей в школу не пускала, щоб відпочили, а сама на роботу.

Драйв і заряд енергії.

жижифреймут• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
дякую, з документами все ок.
англійську я також на середньому рівні знаю
Ви у Польщі?Поїдете у Гданськ і Сопот,там не жарко.
Luxurygirl• 08 мая 2024
Хочу отметить что только выехав за кордон и платя 60% зарплаты за аренду, автор смогла все-таки выбраться на море

Для тех кто пишут какие в Украине все богатые
КАПСЛОЧНИЦА• 08 мая 2024
Це все пустка балаканина, і мрії автора в реалі вона не поїде нікуди, знаю тим таких людей на 1009 відсотків
Послушная• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
а в Кракові, тому тут лише авіа. машиною буде дуже важко
Боже,куча рейсов из Кракова куда угодно. Мы с дочерью собираемся в Испанию в конце сентября. Выбрали рейс,жилье на букинг,самое все простое,почитали информацию и ждём. В чем у вас проблема? Сколько лет ребёнку?
Послушная• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
куди саме порадите?
Не едьте,там дорого и холодно. Хорошую погоду трудно словить.
Послушная• 08 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Но там в море не зайдёшь,дубарина
Цирк на дроті• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
Ви ще за авіа почитайте також різні випалки бувають от якраз сьогодні із стамбула носом самолет сілав шассі не відкрилося
жижифреймут• 08 мая 2024
Ответ дляLuxurygirl

Не в этом дело, просто тут это проще,ближе и дешевле. Мне нужно было 4 часа ехать до аэропорта в Украине или на своей машине по разбитым дорогам или на страшной маршрутке или ещё более страшном поезде. Потом наша граница, проверяют будто ты террорист. Тут за границей билеты мельком глянули чисто чтоб ты свой самолёт не перепутал, от парковки бесплатный басик, багаж не шмонают,все вежливые,билеты дешёвые, никто не спрашивает с какой целью куда летишь и есть ли у тебя забуканый отель и деньги. Поезда скоростные, басики удобные,так что,путешествовать в удовольствие.
Инфотуфелька• 08 мая 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ми були у Свєті Влас і у Сонячному Березі.
Немає на пляжах ніяких лотків.
Але якщо від пляжу піднятися до вулиці хвилин 5-10, то дійсно буде повно лотків з усим. І це дуже зручно. Шматком піци за 2-3 лева чудово наїдається підліток.
Якщо любите гуляти, то Свєті Влас не для Вас. Там ніде гуляти, тільки море. Ну і яхтклуб.
Автобусом недалеко можна проїхати до Несебру або пішки піднятись на місцеву невеличку гору (вона звичайнісінька, абсолютно, але ми просто гори любимо).
Жить в Европе и ехать на Чёрное море в Болгарию, совет топчик
Инфотуфелька• 08 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Не їхати,подуріли з тими морями геть
А вы детей как оздоравливаете?
Инфотуфелька• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
країну не вибрала, бо ж не знаю, куди краще : погода, море, добирання
Какая вы нудная,простите
МояХатаЗкраю• 08 мая 2024
С вашими страхами , аллергиями и болезненностью никуда ехать не надо.

жижифреймут• 08 мая 2024
Ответ дляПослушная
Но там в море не зайдёшь,дубарина
Ну автор же не любить спеку. Хоча зараз і в Чорногорії не спека,наприклад чи Хорватії,може бути вода трохи прохолодна. Ми у квітні були у Ніцці, люди купалися. Я сама не люблю відпочивати коли на вулиці +40+50 але для мене і +14 води це норм щоб купатися,дитину не пустила б в таку холодну.
ПрипоРошенная• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
из Кракова прямой самолет до Бургаса.
Инфотуфелька• 08 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Это где у вас в Украине так спрашивали?
: ’никто не спрашивает с какой целью куда летишь и есть ли у тебя забуканый отель и деньги’.
жижифреймут• 08 мая 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Это где у вас в Украине так спрашивали?
Питали на кордоні з Польщею, навіть показували всі броні і не тільки ми,майже всі в черзі
Бамбарбия! Кергуду.• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
знов все складається на вересень, а там знов щось буде, щоб не поїхати)))
бо червень море холодне)
липень-серпень жара )))
і таке щоразу
Самый лучший отдых это подготовка к отдыху. Вы столько и готовитесь, что вам и отдыхать будет не актуально.
Масяня Я• 08 мая 2024
Ответ дляКошка Мурка
В якій Ви країні? Ми в Нідерландах, країна мала, то ж на море можна кожний уікенд їздити. Щось я Вас не дуже розумію. Бронь на букінгу не осилюєте чи що? Я вивозила своїх, олна дитина лежача, чого Ви боїтесь?
Море яке не море - холодне та вітер
Хіба якщо ви кайтери
Масяня Я• 08 мая 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
А може море тоді в Польщі чи латвіі? Там купаються?)
Купаються але не варто
Дорого , погода нестабільна
Море в кращі дні 22 градуси але цвіте
Масяня Я• 08 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Там не море а затока
Порти
Брудно і холодно
Живемо в Гданьску , обожнюємо це місто ( тримісто ) але «море - затоку «любимо тільки через активні види спорту в спец костюмах бо вітряно і холодно
автор Оцененная • 08 мая 2024
Ответ дляLuxurygirl

в Україні я жила б краще
Luxurygirl• 08 мая 2024
Ответ дляОцененная
в Україні я жила б краще
Ребенок моря не видел это краще?
Luxurygirl• 08 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Билеты не дешевые это раз, разве что из Лондона в ес, там да копейки

Во вторых, в Европе люди тоже не возле аэропортов живут

Поезда в Европе очень дорогие скоростные, то есть или доехать на машине и платить за парковку за неделю минимум 100-150€ или платить за билеты на поезд которые тоже под 50-100€ будут

Я вот как раз сейчас планирую себе мини тур и ничего дешевого не вижу