Оцененная• 08 мая 2024

чи їхали б на море з дитиною за таких умов?

зараз живемо з дитиною за кордоном і 60% зарплати іде на оренду.
залишається їжа і необхідні витрати просто впритик.
часом доводиться брати з заначки.
виховую сама, крім моєї зп доходів нема.
я дуже змучена, і дуже потрібен відпочинок. але не знаю, чи на морі відпочину на всі 100%, бо маю трохи страх їхати самій в чужу країну (так, я за кордоном, але тут є знайомих багато).

Склала таке порівняння + і -:
+ дочка ніколи не була на морі і буде задоволена,
+ мене не будуть аж так дьоргати на роботі і давати постійно серед дня задачі і купу запитань,
- поїздка буде за рахунок відкладених грошей,
- в мене трохи невизначеність по житті, бо я не маю рішення, що мені робити, якщо викличуть працювати вже в Україну, не знаю, чи я хочу цього. також в мене декретна посада (я відчуваю, що працюю добре, дають багато важливих задач, але це життя і може бути всяке).
- чужа країна і мені трохи страшно після різних історій (от сама в Туреччину з дочкою трохи боюсь їхати, тому може бути лише Європа),
- ми з дочкою алергіки і ще є сильний страх в чужій країні на всякі речі,
- дочка хвороблива і всякі інфекції в жарі також такоє, особливо коли ти сама з дитиною (тому як писала вище - лише Європа),
- дочка і я не переносимо жари (в мене починає боліти голова, в дочки в жару крутиться. ми взагалі в жаркі дні виходимо на вулицю аж ввечері, і спеку терпіти не можемо обоє).

Мінусів дуже багато. Але життя одне, і не хочеться знов просидіти відпустку дома...
палка-копалка• 09 мая 2024
Ответ дляДА да да
Я была только на Крите и Тасосе - везде отлично, брат обожает Халкидики. Посоветовала бы вам Тасос - там шикарный климат для тех, кто не любит жару, море и сосны, но аэропорта там нет, я машиной езжу
Ей на машине сутки ехать, а самолёт до Салоник только. Придется брать машину в аренду, а это совсем не бюджетно. Да и в принципе, что Халкидики, что Тасос прекрасны, но с машиной

ДА да да• 10 мая 2024
Ответ дляпалка-копалка
Я на Тасос 3 дня еду ))) не люблю много времени проводить за рулем. Но он того стоит )) хотя, конечно, аэропорт в Кавале не помешал бы. Если вопрос исключитеььно самолета, то островная Греция - Крит, Корфу и тд
палка-копалка• 10 мая 2024
Ответ дляДА да да
Автор ограничена бюджетом и живёт в Кракове.
Тоже люблю Тасос, но Халкидики тоже неплохо и более доступны без машины. Паром есть не только из Кавалы, но из Керамоти, быстрее и больше рейсов. Но в принципе Греция лучше с машиной.
ДА да да• 10 мая 2024
Ответ дляпалка-копалка
я в курсе, стартпост читала )))) Но она спросила - я ответила
люблю паром из Керамоти