Єдина Країна• 08 мая 2024
Зараз в Туреччині холодна вода в морі? Теккірова Кемер
Мадам Подлинник• 08 мая 2024
Конечно холодная. Долго не просидишь. Думаю градусов 20.
Там еще есть нюанс: солнце рано заходит за горы и прохладненько может быть.
Патика-мотика• 08 мая 2024
Да еще холодная . Я еду 1 июня а надежде хоть немного что теплее будет .
Єдина Країна
• 08 мая 2024
Ответ дляПатика-мотика
От блін
Я думала там як в єгипті
Патика-мотика• 08 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
От блін
Я думала там як в єгипті
Нет нет) совсем разная погода
Мадам Подлинник• 08 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
От блін
Я думала там як в єгипті
Да вы что, это абсолютно разный климат
Єдина Країна
• 08 мая 2024
Ответ дляЩаслива Я
Мне ледяная, детям отличная, были на прошлой неделе
Ви через Молдову летіли?
Весела бджілка• 08 мая 2024
Как советчицу почитаешь, так вообще нет в Турции сезона. То море ледяное, то жара и духота невыносимые )))
Автор, +22 сейчас вода в кемерском регионе. Кому такая температура воды приемлема, купаются.
Щаслива Я• 08 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
Не раньше 20го июня
Та Вы загнули, с 10 июня уже отличная вода, много лет каждый год 10 июня мы в Кемере, я мерзлячка, вода мне супер
Репетиторша• 08 мая 2024
любим Турцию в конце мая-начале июня. Летим 27го в этом году. как раз не дикая жара еще, людей не так много и вода отличная уже. дети сидят в море по полдня и я не умираю от жары
Чижик Пижик• 08 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
От блін
Я думала там як в єгипті
Учите Географию. Где Турция и где Египет )
Mariia_touragent• 08 мая 2024
Повітря 30+, вода +21-22 писали мені на тому тижні. Так, такої температури моря не всім достатньо для комфорту, але! це компенсується ’несезонними цінами’ на тури, відсутністю великого натовпу, пекучої літньої спеки і інфекцій+чудовий час для екскурсій- туристи зважають на це і таки обирають Туреччину, сьогодні ось ’провела’ дві заявки в Кемер і Аланью.
Зважати на ’+’ і ’-’ і обирати виключно за особистими пріоритетами).
Конотопська відьма• 08 мая 2024
Когда то летала в конце мая,холодная,не купались,только бассейн
Но все разные,кому то и 19 норм
Пешеходик• 08 мая 2024
отдыхала в Текирова в августе, вода была 27 градусов и на улице 37-39, это жах, море, которое нифига не освежает. Больше в августе не поеду.
Королева ганделику• 08 мая 2024
Ответ дляПешеходик
Отдыхала в Кемере в июле, вода была 28, на улице 39-41, всё понравилось, всё отлично, классно отдохнули
Наизнанку• 08 мая 2024
Автор, ви зібралися в Квінс Парк Текірова?). Ми були в 2016 в кінці травня в Кемері - вода була 24, було дуже тепло. Це залежить від року.
Раз одела не бу• 08 мая 2024
Ответ дляMariia_touragent
А не підкажеье порядок цін, на двох дорослих на тиждень?
Mariia_touragent• 09 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Наразі тенденція-’найкращі ціни-найлижчі дні’). На найближчий тиждень автобусні тури, наприклад, з Києва щоб на 7 ноч. проживання в готелі, в середньому 24000+ на 2-х дорослих (найкращі ціни з виїздом 11.05). Авіа-тури, беру Кишинів для прикладу, на тиждень можна і від 20 тис. знайти (11/12/13.05). Це старт, рівень економ-економ 5*, Аланья/Сіде/Кемер. Кращі готелі-вищий рівень- звісно, дорожче. Якщо Вас цікавлять інші дати/міста виїзду-вильоту/конкретний рівень/готелі, можете написати мені в особисті- підкажу.
Раз одела не бу• 09 мая 2024
Ответ дляMariia_touragent
Дякую. Просто зустріла ціну 23 і розмірковувала, чи це нормально буде затаку ціну
Mariia_touragent• 09 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ціна цілком реальна. На ці гроші точно буде зміна картинки, можливість побути в спокої і безпеці, море/пляж, природа, тепло, фрукти...А далі- дивитись що в пріоритеті, які побажання, вимоги і на який рівень Ви розраховуєте, до чого звикли).