ИМХОля• 10 мая 2024
Почему некоторые таксисты занижают оценку в Уклоне бнз видимой причины?
Я молчу, водителя не трогаю
Чумацький Шлях• 10 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не залишаєте на чай, я теж їздила-їздила і рейтинг був 4.7 хоча спокійна, вічлива, а одного разу залишила на чай 10 грн.і рейтинг став 4.9)
Якщо безнал, то на чай залишаєш вже після того, як водій завершив поїздку та оцінив пасажира. Не в тому справа
В моїй хаті моя правда• 10 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А в чому?
Чумацький Шлях• 10 мая 2024
Може якісь занадто різкі парфуми використовуєте?
У мене рейтинг гарний. Їжджу як ви: «дратуті, сіла назад, доїхали, до побачення». Плачу безналом завжди.
Чумацький Шлях• 10 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А в чому?
Я не таксист, тому не знаю) можу хіба що думати про різкі парфуми або грубість. А насправді треба питати таксистів
ИМХОля
• 10 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Точно нет
Неправдиша• 10 мая 2024
Спасибо за тему, теперь буду оценивать таксериков по-честному, а не вежливо ставить 5, ахреневших реально много
ИМХОля
• 12 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
А яка взагалі різниця який у вас рейтинг?
Я читала, если он ниже 4.7, таксисты могут не брать мой заказ, от 4.7берется автоматически. Один раз водитель спрашивал, почему низкий рейтинг, думал, маргиналы