Показушница• Изменено 10 мая 2024
Замовлення, чи є привід для хвилювання?
Чи є привід для хвилювання, якщо людина, яка зробила замовлення і оплатила через сайт, але зареєструвалася за декілька хвилин до написання мені в особисті повідомлення?
Завжди дивлюсь скільки часу людина зареєстрована або відгуки. Зазвичай шахраї відправляють посилання або пишуть щось на російській мові.