Света С Приветом• 12 мая 2024
Порадьте будь ласка табір для дітей з хорошою репутацією, дякую
Це Карпати або море
Але важливо щоб класно відпочили діти, різноманітна програма
Були в минулому році в Артеку Буковель, в цьому році не дуже хочуть, тільки ходили по горам
Света С Приветом
• 12 мая 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А дітей з поганою репутацією куди дівати?
Не заздрю вам
Мої дівчата чемні
Зайканалужайке• 12 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Не заздрю вам
Мої дівчата чемні
Я вам теж не заздрю. Читати не вмієте. Де я писала, що я про своїх?
Червона рута• 12 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Не заздрю вам
Мої дівчата чемні
Эдельвейс посмотрите. Но это тоже в Карпатах,а моря там нет. Правда у них есть рафтинг и походы с ночевкой,ну и еще много всяких активностей
Зайканалужайке• 12 мая 2024
Ответ длямегамоСГ
А як будуть визначати репутацію дітей?
Тихіше, автор юмора не розуміє. Зараз і вам прилетить, що діти нечемні
мегамоСГ• 12 мая 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Якщо серйозно, то таке речення є гарним прикладом для тестів ЗНО, там є такі запитання)))
ОливьЕЖечка• 12 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
Поддерживаю, я везла группу детей в прошлом году туда, хороший лагерь, где есть дисциплина и уважение к детям
Вся в кредитах• 12 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Не заздрю вам
Мої дівчата чемні
А я вашим співчуваю, у їхньої мами немає почуття гумору, та й з формування думки є певні проблеми
Крем для арбуза• 12 мая 2024
Ответ дляЗайканалужайке
І писати теж
ПешитеБесАшипок• 12 мая 2024
Донька позаминулого року у Єдельвейсі була. Їй все сподобалося. У гори теж ходили, раз чи двічі.
Можу брикнути• 12 мая 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Это тот там где Стрий рядом?
Света С Приветом
• 13 мая 2024
Ответ дляavizo5
Біля Сколе. Син там був. Цікаво, сподобалось
Це не цей табір? Бо тут вже місць немає, розібрали все літо
Света С Приветом
• 13 мая 2024
Можу брикнути• 13 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Чи цей табір?
Вот мне этот по описанию нравится, думаю про него, но там Стрий рядом, а в ту сторону как-то в последнее время летело