ОдинРазНадетое• 14 мая 2024
В інтернет-магазинах є така послуга відправки кількох товарів на вибір?
От цікаво?
Чи в інших магазинах існує опція відгрузки покупцю декількох одиниць товару, а покупець в результаті вибере тільки одну?
Продавець же відстьогує свої гроші за це, втрачує потенційних покупців, а тим часом його товар катається туди-сюди поштою
Сарафанное радио• 14 мая 2024
я так замовила взуття в Міді. 2 різних моделі. одну забрала. іншу відправила назад. за пересилку не платила, мабуть продавець не вказав, що за мій рахунок....
Корсет_на_шурупах• 14 мая 2024
в интертопе вроде было такое. в принципе, если оплатит катание туда-сюда, то почему нет?
графиняВишенка• 14 мая 2024
Есть спортивный магазин, где есть такая опция
ну и в интертопе или в розетке можно заказать хоть 10 пар и выбирать, главное разными заказами
ОдинРазНадетое
• 14 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
Там все закладено в ціні.
Ви все одно розрахувались за такі покатушки
Престидижитатор• 14 мая 2024
До війни була опція на доставку курʼєром з 5 парами взуття в Tuto vzutto, зараз немає.
Ластовиння• 14 мая 2024
Ви дуже високої про себе думки стосовно втрати потенційного покупця. Саме тому відправляю лише з передплатою і якщо покупець хоче поміряти/подивидися/почухати потилицю, він сам відсьогує свої гроші на покатушки.
Знаєте приказку? ’Краще з розумним загубити, ніж з дурнем знайти’. Це про таких ’потенційних’
Zvezdochkina• 14 мая 2024
У меня магазин для беременных и кормящих
Можно и несколько вещей заказать. Но! Предоплата за все, дома меряете, потом возвращаете что не подошло. Мы получаем - деньги возвращаем. Почта за ваш счет.
До войны по Киеву возили курьером (одно время мой муж возил, когда был перерыв между работами). Мы и по два больших пакета вещей паковали и привозили на примерку.
ОдинРазНадетое
• 14 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Ні, ви не праві.
Є таке поняття - як сезон.
Ще є таке поняття - ходовий товар.
Я, наприклад, ніколи не відправлю кілька пар дитячих спортивних кросівок перед вереснем. Здогадайтесь чому.
Зараз так само я не відправлю декілька пар босоніжок
Є таке поняття - як сезон.
Ще є таке поняття - ходовий товар.
Zvezdochkina• 14 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ні, ви не праві.
Є таке поняття - як сезон.
Ще є таке поняття - ходовий товар.
Є таке поняття - як сезон.
Ще є таке поняття - ходовий товар.
А почему в Вас нет двух ростовок самых ходовых моделей?
Если у вас есть две пары 34 размеры. Одну отправляете - вторая ждет нового заказа. Пока третий найдется - уже первая вернется. (Или ее купят и вам все равно придется заказывать у Поставщика)
ОдинРазНадетое
• 14 мая 2024
Ответ дляZvezdochkina
Різні ситуації.
Іноді є, іноді немає, наприклад, коли немає у поставника.
Але політика магазину не повинна ж бути - сьогодні одна, а завтра інша, чи не так?
Zvezdochkina• 14 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Різні ситуації.
Тогда этого товара уже нет для людей.
И если вдруг вернутся - можно отправить или тому кто спрашивал до этого (типа «в очереди»)
Или подождать еще одного (нового) покупателя
ОдинРазНадетое
• 14 мая 2024
Ответ дляZvezdochkina
Тогда этого товара уже нет для людей.
В ’сезон’ - в очєрєді?
Ні, це може бути тільки в фентезі.
А чекати нового покупця - теж поняття абстрактне.
Мені простіше покупця проконсультувати по телефону, або по відеозв´язку.
Це ж реально - таким чином правильно підібрати йому розмір.
І мій товар, який би дарма катався, залишився б на вітрині і знайшов би свого покупця.
Цей варіант - ідеальний
Ні, це може бути тільки в фентезі.
Цей варіант - ідеальний
Zvezdochkina• 14 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
В ’сезон’ - в очєрєді?
Ні, це може бути тільки в фентезі.
Цей варіант - ідеальний
Ні, це може бути тільки в фентезі.
Цей варіант - ідеальний
Так если это «сезон» - почему же такая сложность ждать нового покупателя?
Слава богу прошли времена, когда была только Укрпочта и посылка ехала 2 недели.
ОдинРазНадетое
• 14 мая 2024
Ответ дляСвята
Есть категория товара, которая нуждается в примерке. Например обувь. А как иначе?
А если закажут два заказа с разными размерами, то вы не отправите заказ? Серьезно?
А плаття, куртки, пальто, джинси не потребують примірки?
Їх теж магазини відправляють по декілька штук на вибір?
Ластовиння• 14 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ні, ви не праві.
Є таке поняття - як сезон.
Ще є таке поняття - ходовий товар.
Є таке поняття - як сезон.
Ще є таке поняття - ходовий товар.
Я кажу зовсім про інше. Чому продавець має оплачувати доставку, щоб покупець подивився? Це забаганка покупця, нехай він і оплачує.
Стосовно того, що закладають в ціну, то далеко не всі ставлять націнки 500-1000%. В мене найходовіший товар зараз коштує 190грн, це одна з найкращих цін на ринку. Навіщо мені закладати ще 100грн на доставку НП в глухе село? Щоб що, покатати одній і десять інших просто куплять дешевше в іншого продавця? Краще я отримаю 10 реальних замовлень, ніж втрачу одного перспективного.
Ластовиння• 14 мая 2024
Ответ дляСвята
Відправлю, з передплатою за кожне замовлення
ОдинРазНадетое
• 14 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Згодна
Мама Карло• 14 мая 2024
Нещодавно ситуація. Два покупці замовляють післясплатою по дві речі. Одна замовила два розміри однієї речі щоб обрати яка підійде, інша замовила дві інших речі щоб обрати. По двох замовленях выдмова, одна написала що чоловіку не сподобалось, інша що не її фасон. Десь так само і в магазинах взуття замовляють на вибір і нічого не забирають.
Zvezdochkina• 14 мая 2024
Ответ дляМама Карло
А как наложным они хотели выбрать одну вещь?
Невозможно поделить посылку и забрать одну вещь из двух из одной посылки (как у Новой, так и Укрпочте).
Это должны быть разные посылки.
По этому я отправляю по предоплате, но без проблем потом их возвращаю, когда люди делают возврат. Так они могут оставить себе 1, а вторую вернуть
Это должны быть разные посылки.
Мама Карло• 14 мая 2024
Ответ дляZvezdochkina
Это должны быть разные посылки.
Ну звичайно ж різними посилками йшли ті речі. і передплату сплатили за дві посилки, щоб потім обрати. Суть в тому що навіть обираючи нічого не підійшло.
ИМХОля• 14 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Так об этом и речь, что покупатель имеет права примерить. И проще за раз примерить два размера чем поменял один, отправил назад, взял соседний размер, померял и понял что первый вроде лучше сидит. Зачем и себе и продавцу голову морочить?
А вообще я за торговые центры и распродажи. Вещи и обувь только там. В интернете заказываю все, что не касается примерки
ОдинРазНадетое
• 14 мая 2024
Ответ дляИМХОля
Вони кажуть, що їх ціна в торгових центрах не влаштовує.
Значить, вони усвідомлено, купуючи в інтернеті, ідуть на ризик, що може виникнути возня з обмінами.
Я везуча - до того, як сама почала в інтернет-магазині працювати, взувалась сама і дитину взувала тільки в інтернеті.
Мені всі на світі 37 розміри взуття підходили, бо стопа 24,0 рівно.
А дитині вираховувала запасик і обговорювала з продавцями всі заміри.
Ні разу обмінів взуття і повернень не було, коли я була в шкурі покупця.
Був один випадок - замовила костюм двійку з піджаком. Сів ідеально, але піджак по довжині на мені виглядав погано - зріст низький, а піджак подовжений. Носила до швеї укорочувати, потім вийшло гарно.
В чому проблема все обсудити? В чому проблема правильно заміряти?
Новорічна пальма• 14 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Люди навчені, що можна замовити і просто не прийти за посилкою, не те що повернути/не забрати.
В інтернет магазині товарів для дому працювала, то шеф відкрив ще 1 інтернет магазин одягу, з закордону напряму відправляли. Десь через 3 місяці закрив магазин - відправляли без передоплати, 80% не забирали, а більшість замовляло по кілька посилок різних розмірів.
ОдинРазНадетое
• 14 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Є таке, вірю.
То ж передплата мінімальна спасає ситуацію - покупець вже по іншому відноситься до замовлення
Рятівник Малібу• 15 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну так у вас ноги идеальные. Но не всем так повезло. Не только дело в размере. Если даже размер и подходит, в обуви может быть неудобно, сильно жёсткая например, или давить сверху в палец, попадается же такая обувь. И по ширине может не подойти.