Привіт з ботойбіччя• 15 мая 2024
Відпочинок з дітьми
Доброго дня! Де краще відпочити з дітьми влітку в Європі ! З харчуванням та близьке , чисте море з піском чи краще гори 🏔️?
Результат:
вже голосів:
6 (37.5%)
шукати інше
4 (25%)
Греція Халкідікі
3 (18.75%)
Іспанія Аліканте
2 (12.5%)
Хорватія Оміш
1 (6.25%)
Польща Закопане
ЖующаЯКонфету• 15 мая 2024
Вибирати треба конкретний готель, а не місто. Про гори + море підтримую, мені мало чогось одного
Чупокабра• 15 мая 2024
А який вік дітей? На саму жару на море не варто. Може в кінці серпня. А як малі діти до 4 років - то ж і бігай за ними. То у воду лізе, то пісок в голові і в трусах.
Шезлонг буде лише в чоловіка.
Може гори тоді?) чоловік буде при ділі - там похід-пікнік, історіі під ніч, багаття, мяч те се))
Я навіть вдома вдень сісти не можу, а чоловік бува спить і ніхто його не тягне з дітей. Мама мама лише…(
Шезлонг буде лише в чоловіка.
Луноходик_Ик• 15 мая 2024
Ответ дляЧупокабра
Шезлонг буде лише в чоловіка.
Тата без шезлонгів вже 3 роки поспіль у переважної більшості