Всех анонимов аноним• 17 мая 2024
Андорра
Хто був, вам сподобалося ? Шукаю цікаву локацію приблизно на кордоні Іспанії на 1 день
Результат:
вже голосів:
5 (38.46%)
Сподобалася
5 (38.46%)
Нічого особливого
3 (23.08%)
Результат
Всех анонимов аноним
• 17 мая 2024
Ответ дляIrina-5d24
На день пойдет. Я ее не поняла, слишклм маленькая.
Мені треба десь зробити проміжну зупинку і заодно погуляти. Ще як варіант дивилася Гастелугачче на узбережжі, більше не знаю що там цікавого є
Зоя Жорівна• 17 мая 2024
Еще Монтсеррат, как вариант. Нам очень понравился и недалеко от Барселоны
Всех анонимов аноним
• 17 мая 2024
Ответ дляIshoy
Гибралтар?
Мені потрібно на північному кордоні
Люблю ВалЄру• 17 мая 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Мені потрібно на північному кордоні
Тогда Андорра подойдет
Просериарила молодость• 17 мая 2024
Шоппинг дешевый, лыжи зимой, горы красивые :) нам понравилась