МамОмужа• 18 мая 2024
Кому разрешено передвижение на велосипедной дорожке?
Результат:
вже голосів:
59 (86.76%)
Велосипедистам
8 (11.76%)
Всем перечисленным
1 (1.47%)
Пешеходам
0 (0%)
Людям на инвалидных креслах
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляНаездница
Тротуар вне населенного пункта? Где в Украине вы такое видели?
Тобто в дороги для авто поза містом не має межі? Чи як?,
Единая страна!• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Не буває такого, щоб була тільки велодоріжка :))
Добро пожаловать в Чабаны
А я нівроку• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Покажіть :)
Не покажу бо нема як. Це за містом , на дорозі. Для вело є , а тротуару з жодної сторони дороги нема
Наездница• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Межі дороги за населеними пунктами- це обочина,а не тротуар.
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
:)
Зазвичай якщо поза містом, то з однієї сторони вело, з іншої сторони и дороги для пішоходів.
Це перше
По друге, там потрібна доріжка для пішоходів?
Це перше
Единая страна!• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Фото буде чи як?
Секудочку подождите пожалуйста. Сейчас быстренько оденусь сама, соберу ребенка в коляску и побегу вам фотографировать тротуары.
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляНаездница
Ну тобто йти є де, вірно?
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Удалено администрацией...
Наездница• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Ну тобто йти є де, вірно?
Ви розумієте чим відрізняється тротуар від ’йти де є’?
Единая страна!• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Ну тобто йти є де, вірно?
Ну да. Это велодорожка с одной стороны, с другой просто обочина. У нас свободная страна, можете идти где хотите
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляНаездница
За містом то обочина. Ні?
Не має обочини по якій можна йти?
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Ну тоді з іншої сторони і треба ходити, але не по велодоріжці
Единая страна!• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
За містом то обочина. Ні?
Не має обочини по якій можна йти?
Божечки, яка ж ви чарiвна панi.
Новорічна пальма• 18 мая 2024
Может на нее лезут абсолютно все, потому что дебильное руководство ее так спланировали. Освоили деньги и просто разрисовали часть тротуаров
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Або просто мізків не вистачає, щоб зрозуміти, що то для велосипедів тільки
Наездница• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
За містом то обочина. Ні?
Не має обочини по якій можна йти?
Обочина- це не тротуар,і так, пішоходи використовують обочину, бо іншого у них нема. Але від цього обочина не стає тротуаром
Щебетуха• 18 мая 2024
Новорічна пальма• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Люди всю жизнь там пользовались тротуаром, а потом у них половину его забрали. И отчитались - построили велодорожку на Крещатик
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляНаездница
Так само як і вело доріжка не є тротуаром і місцем для прогулянок
Весотехник• 18 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Тобто люди барани чи як??
Наездница• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Але, коли нема тротуару, то велодоріжка його замінює, і є безпечнішим місцем, ніж обочина,яку, на відміну від велодоріжки, можуть використовувати і автомобілі.
Надежда наш компас• 18 мая 2024
Велодоріжок і так мало, іноді хочеться навернути велосипедом адептів гуляти по них.
В ідеалі велодоріжки мають бути окремо, пішоходи окремо, машини окремо (якщо мова про київ і інші міста з дурним трафіком)
Новорічна пальма• 18 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Тобто люди барани чи як??
власть бараны, а люди не хотят отдавать свое
Кашка-маняшка• 18 мая 2024
В парке Наталка яжемамкам с колясками и гордо поднятым носом. У них, видимо, есть медаль за роды.
Плету корзинки• 18 мая 2024
Відповіла, що велосипедистам, бо зараз за кордоном і по ній рухаються тіоьки вони... Але і в Укрвїні є дорідки, де лише велосипедисти їздять..