Едимнаморе• 18 мая 2024

Ціни на м´ясо впали. Закупка живої ваги вже 55 гр за кг, а було 75

https://agravery.com/uk/posts/show/cini-na-zivec-s... пишуть,що буде ще спад
Инста_Богиня• 18 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Читала таке.Люди мають гроші
Де читали?

автор Едимнаморе • 18 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
Я теля перед Великоднем 5000грн . До осені морозилка забита
Тушонка надійніше
автор Едимнаморе • 18 мая 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Ось статистика за 2023 рік, загалом по всіх автомобілях. І середній вік авто 10 років (фото 1). А якщо ввести запит так, як ви написали про збільшення на 40%, то видає інформацію про 2021 рік (фото 2)
У мене знайомий крутиться на бу авто пригон.Квартиру купує доньці в дуже крутому Жк
автор Едимнаморе • 18 мая 2024
Ответ дляПоследний вагон
Теперь молитесь, что б свет на пару суток не исчез
ТУ ШО НКА.Пожарить на вогні шашлик
КошкинДом• 18 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Тушонка надійніше
В мене її ніхто не їсть і робити я не вмію.
Світло в нас вимикали не дуже часто, а зараз взагалі не вимикають
Инста_Богиня• 18 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Тобто статистика бреше, бо ваш знайомий купує квартиру?
ПешитеБесАшипок• 18 мая 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
А куда оно денется?
Просто люди не будуть вирощувати, буде не дуже вигідно.

Последний вагон• 18 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
ТУ ШО НКА.Пожарить на вогні шашлик
Замахаешся тушить и жарить
ДаЗдраПерма• 18 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Сегодня на ярмарке в Киеве брала уже по 350 заднюю часть. На прошлой ярмарке 2 недели назад была цена 300 гривен. Дядечка, у которого мы покупаем всегда говядину сказал, что цена закупки очень выросла. И кому верить?
Авторше конечно)))
всемВсёИмного• 18 мая 2024
А где это цены упали?Я сегодня на рынке покупала мясо по 160-180 грн.
Бутербродница• 18 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
Вы, конечно, рисковая...
КошкинДом• 18 мая 2024
Ответ дляБутербродница
Вы, конечно, рисковая...
Чому? Все життя так роблю. М´ясо, риба, масло, овочі фрукти
Удачная• 18 мая 2024
На закупку може і впали, але м´ясо як було 150-160 за кг, так і залишилось.