Любимка-анонимка• 20 мая 2024
Ось чому не можна спати з відкритим ротом!!
Бо чоловік може свого огірка вструмити туди! Трошки гумору всім! Гарного дня!
Ліплю вареники• 20 мая 2024
У вашого чоловіка дуже тоненькмй огірок чи ви спите з роззявленим ротом як у бегемота?
175см55кг19лет (она)• 20 мая 2024
Чорті шо написали.
Але я вам скажу, що за статистикою людина з´ідає кілька десятків павуків за життя через відкритий вночі рот.
Живіть тепер з цим
Голубая фишка• 20 мая 2024
Вы вчера зарегистрировались? А то у меня в персональном бане несколько вчерашних новичков с подобными темами, но без анонима их же к сожалению видно.
Чучало яблуні• 20 мая 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Чорті шо написали.
Живіть тепер з цим
Бляха😱 зачем вы это написали 🥺
У меня перегородка искривлена и я всегда ночью сплю с открытым ртом- хоть не спи теперь 😳
175см55кг19лет (она)• 20 мая 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Бляха😱 зачем вы это написали 🥺
Я живу з цією.інформацією2 роки вже.
Тепер і ви поживіть))
Мене колись вразило.
У самою точно така проблема як у вас
Тепер і ви поживіть))
Мене колись вразило.
У самою точно така проблема як у вас
LIANA171185• 21 мая 2024
Огірок-то не страшно)
А от якщо раптом тарган сусідський буде бігти і забіжить…