Дело было давно• 23 мая в 08:34
Порадьте толкового гінеколога в Києві(ерозія та ендометріоз)
Можливо хтось знайшов гарного фахівця,який допоміг з цими проблемами.
Весела пiсенька• 23 мая в 08:40
гарний фахівець Романова Ольга Олеговна, дійсно крута. у неї своя клініка зараз, але якщо великі є проблеми, то дільки до неї.
Одні думки• 23 мая в 08:47
Марьянчик Наталья Анатольевна поликлиника Шевч.района на Пимоненко . Спасала меня и не раз. Врач которая единственная поняла причину вечных циститов и вылечила. Принимает на 3 эт. Плюс защитилась в акушерстве. Я к ней и в др.город поеду. 18 лет знаю ее
ГейСюда• 23 мая в 08:59
Ответ дляОдні думки
Скажіть, будь ласка, то яка була причина циститів?
Дело было давно
• 23 мая в 09:06
Ответ дляОдні думки
А как к ней попасть?Надо записываться как-то или живая очередь?
Одні думки• 23 мая в 09:51
Ответ дляГейСюда
Уреаплазма від незахищеного сексу. Пролікувалася і забула про цистити
Одні думки• 23 мая в 09:53
Ответ дляДело было давно
В неї свій кабінет. Ціна дуже помірна. Ост.раз я платила 350 грн. Плюс вона сама робить узі. Може сразу. Взагалі, запис є. Працює з понед по четвер до 12.00. Бо нещодавно з декрету вийшла
Дело было давно
• 23 мая в 15:15
Ответ дляОдні думки
Можете дати адресу та телефон?