Мальовнича даль• 25 мая 2024

Канапе на 20 людей це треба багато? Я сильно втоплюсь як буду таке робити?

Сирні шарики
(Кукурудзяні хлопʼя перемолоти, кунжут чорний, білий, в середину кульки з Філадельфії кладемо виноград)

Хліб тостовий не білий порізаний квадратами, філадельфія намазати, листок салату , бекон, вялений томат

Мацарела з хамоном
В скибки хамону покласти листя салату, завернути рулетами, на шпажку помідор і маленький шарик мацарели

Тарталетки (корзинки)
Сир філадельфія посипаний чорним кунжутом +листя салату+червона риба

Тортилья с ветчиной
(сир Філадельфія, листя салату, ветчина, помідори вузько порізані, гірчиця крупинками) скрутити в трубочку, порізати ролами

Брускети
1 Багет порізати скибками намазати часником
Авокадо , філадельфія, червона риба кусочками

2. Гуакамоле з авокадо, помідор, креветка
🍤
Королева Сарказма• 25 мая 2024
Втопитесь🤣. Замовте готову доставку
ЗновЗдоров• 25 мая 2024
Я не знаю на сколько это муторно, но слюноотделение началось))))
Вообще норм, мне кажется свежо, красиво и не надо готовить.
К примеру жарить блинчики точно дольше.
Неправдиша• 25 мая 2024
Там же только сборка, готовить ничего не надо, справитесь быстро.
Галя-краля• 25 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Конечно быстро, но только в том случае, если в комплекте человека и левая и правая руки, а не обе левые.
So_so• 25 мая 2024
Не знаю, но если Вы сделаете из этого бизнес, то может пойти. Я бы пригласила Вас приготовить всё такое вкусное и красивое на праздник. Берите деньги. На 20 чел
Бензопирен• 25 мая 2024
Складні рецепти. І багато. Кожен захоче по одному спробувати.
Джонсонюк• 25 мая 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Втопитесь🤣. Замовте готову доставку
Вы знаете, сколько стоит доставка этих канапе?
Бензопирен• 25 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Це капець як довго, приготувати торт швидше.
Така бойова Я• 25 мая 2024
Вскусненько. Но дохрена заморочливо и дорого.
В вобще можно гостей припахать помочь, что самой не упасть
Йосип_молодий• 25 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
Ну 20 людей запрошувати і кормити, це ж не голодранці точно))) . Я б зроду не запросила стільки, якби не було грошей , то все замовити. Це якесь катування себе, готувати на ораву. Автор вже другу тему канапе своє робить. Ще і теми про начинки створює)))) це жесть. Витратити сьогодні і завтра на приготування їжі.
Така бойова Я• 25 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А все потому, что она не захотела банальный шашлык, а заказ кейтеринга дорого
Королева Сарказма• 25 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
Знаю
автор Мальовнича даль • 25 мая 2024
Ответ дляТака бойова Я
Шашлык я готовий замовлятиму
Салати зроблю
А ось хочеться канапе ще
Метелик• 25 мая 2024
Зачем практически везде Филадельфия? Вы её так сильно любите?
Tammy21• 25 мая 2024
У вас паралельні, різноманітні процеси і необхідність великих об´ємів. Якщо є змога, я б найняла людину.
Йосип_молодий• 25 мая 2024
Ответ дляТака бойова Я
Є багато їжі, з якою не треба стояти і крутити 3 часа, як не більше. Буженина запечена куском, або мясні рулети просто порізати у день приходу, ті ж сири, хамони, моцарели виложені по тарілочкам. Паштети різні. Овочі кусочками, що б брати зручно. Хай люди беруть хліб чи лаваш і собі накладають і мажуть, що хочуть.
Стильна штучка• 25 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
Шашлык я готовий замовлятиму
Салати зроблю
А ось хочеться канапе ще
Это вы их собирались делать с вечера в предыдущей теме???
Салат с помидорами крутить с вечера,???
БезВзяток• 25 мая 2024
Ответ дляМетелик
Тому що це смачно, Філадельфія і риба. У вас автор саме про Філадельфію питала?
Йосип_молодий• 25 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
Шашлык я готовий замовлятиму
Салати зроблю
А ось хочеться канапе ще
Ці канапе, тарталетки, воловани швидко засихають, і втрачають вигляд.Заздалегідь не наробите, а день в день , займе часа 3 роботи. Все повинно бути свіжем, зробленим перед подачею.
Неправдиша• 25 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Ну, да. В тему только с левыми зашли
Метелик• 25 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
Если все 20 приглашённых также любят Филадельфию как автор и Вы, то её работа не будет напрасной.
Человек спрашивает насколько он может устать, но главное, чтобы это не было напрасно.
Йосип_молодий• 25 мая 2024
7 видів по 20 штук? Це що б всі по одному скуштували? 140 маленьких бутербродиків))) Автор , ви великий мазохіст. Хіба що окрім канапе нічого не готуватимете в день приходу гостей, то як у 9 почнете до 12 справитесь.
автор Мальовнича даль • 25 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А що ж тоді приготувати
Щоб було красиво
Йосип_молодий• 25 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Це інше, а не дві ліві. Автор хоче здивувати тим , що не оцінять, як великий труд. Проходила це)) Я коли тільки одружилася, то теж хотіла дивувати всіх на свята різноманіттям всяких фуршетних штучок. Було таке , що і наполеон до 3 ночі робила, ))) Всі хвалили, яка я гарна хазяйка))) А я сиділа за столом і їсти навіть не могла , така заморена. Зараз : м´ясо маринує чоловік і рибу, це буде шашлик , або гріль, овочі гриль Купа свіжих митих овочів і зелені, не ріжу, молода картопля, і ще якісь нарізки м´ясні, сирні з магазину. Це вже якщо свої всі збираються. Десерт торт і морозиво з лікером. Все це мега швидко, і ти не заморений.
Просериарила молодость• 25 мая 2024
Фу, чеснок на мероприятие!
Йосип_молодий• 25 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
А що ж тоді приготувати
Щоб було красиво
Просту і свіжу їжу . Це зараз цінується більше. Канапки ваші добрі, я впевнена. Але таку купу ви не переробите, що б не повіситися на тій кухні))) Як мінімум ще дві помічниці треба. Ви собі день зіпсуєте, заморитеся. Купіть корзиночки і воловани готові. Начинки типу паштетів і намазок з філадельфії поробіть. Бігом з пакету кулінарного видавити , а зверху хамон і в´ялені помідори, виноград. А то ви багато написали того, що руками робити не переробити.
В мене з філадельфії є такі намазки швидкі, я їх роблю день в день, що б свіже. І часу мало займає. Філадельфію перемішати з мілко різаною сьомгою горячого копчення, філадельфія і ікра тріски, філадельфія і зверху червона ікра. Філадельфія з мілкорізаною петрушкою чи укропом і зверху в´ялений помідор. Оце такі начинки бігом у кулінарний конверт, навидавлюю фігурно у воловани невеличкі ( у метро беру). Роботи на 20 хвилин.
Гуакамоле зробіть ( або купіть) окремо, соусом, і можна ще хумус купити , бабагануш. Повисипати то все у піалочки, а поруч скибками селеру порізати, моркву, перець. Хай беруть і мокають. Не знаю, як дорослі, в мене діти підлітки, то як до них приходять друзі, таке на ура іде.
автор Мальовнича даль • 25 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ого дякую вам
Дуже
То ви ті спажки не використовуєте?
Я теж в метро буду , там куплю ті корзинки
автор Мальовнича даль • 25 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ви такий берете?
автор Мальовнича даль • 25 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А як гуакамоле робити?
Йосип_молодий• 25 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
Ого дякую вам
Дуже
То ви ті спажки не використовуєте?
Ніяких шпажок. Конверти купіть кондитерські з насадками. Є набори китайські , недорогі. Бігом видавили і все. Все бігом видавила і зверху розклала, що є для смаку і красивого виду)))