В кого тако було• 25 мая 2024

Чи існує прямий потяг Київ-Будапешт? Чи можна купити на нього квитки

на сайті Укрзалізниці?
Творог для розжига• 25 мая 2024
Прямого с Европой вообще нет, у нас рельсы разные

автор В кого тако було • 25 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Це я розумію, але ж повинен бути якийсь причепний вагон, чи що. Просто дивно, що квитків ніде немає.....
Завжди з рушником• 25 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
В якому сенсі немає? Колись був потяг Київ-Берлін, зараз купа потягів до Польщі, з Чопу є до Словаччини. Ну і всіх я не знаю, тому на питання автора відповіді не дам
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
конечно есть
я еще в 2002 г ездила из Киева в Софию
меняли колеса в поезде на границе
Творог для розжига• 25 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну найдите хоть один прямой ) на любом направлении. Везде пересадка на другой поезд
Творог для розжига• 25 мая 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
конечно есть
я еще в 2002 г ездила из Киева в Софию
меняли колеса в поезде на границе
Найдите хоть один прямой
Карпатський грибар• 25 мая 2024
https://www.uz.gov.ua/passengers/timetable/

Завжди з рушником• 25 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Я їздила потягом Київ-Берлін у 2001 році. Навіщо ви придумуєте якісь казочки?🤦‍♀️ і так, колеса на кордоні міняли
Творог для розжига• 25 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Я ж прошу, знайдіть зараз хоча б один прямий
Чемна панночка• 25 мая 2024
Есть же вроде поезд Киев- Вена через Будапешт, но там как- то долго идёт.Езжу автобусом, хотя тоже на границе долго стоишь, но можно выйти, походить- я с собачкой
Завжди з рушником• 25 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ви на приколі? Вам уже не одна людина написала, що їздила. А зараз купа потягів є, в Польщу, Словаччину
Творог для розжига• 25 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ви только и можете что рукалицо ставить и возмущаться )
Вместо того, чтобы привести хоть один ТЕКУЩИЙ действующий прямой поезд в Европу.
Завжди з рушником• 25 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Такий вам підходить?
Харчовий тріль• 26 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Київ-Варшава, Київ-Перемишль, Мукачево-Будапешт, Чоп-Кошице, Київ-Кишенев, КиївВідень
Харчовий тріль• 26 мая 2024
Автор, з пересадкою в Чопі.
Або прямий Мукачево-Будапешт( йде через Чоп також) , квитки купувати на сайті угорської залізниці https://jegy.mav.hu/jegy/vonat
автор В кого тако було • 26 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Автор, з пересадкою в Чопі.
Дякую!
Творог для розжига• 26 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Такий вам підходить?
Да, спасибо
Творог для розжига• 26 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Реально! Спасибо
Дама_с_караваем• 28 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Такий вам підходить?
Это не беспересадочный. Там пересадка и досмотры. Вы, прежде, чем спорить, вчитайтесь. Да, он едет через Будапешт, но это не значит,что вы не будете скакать в захони между колиями с чемоданом.

Завжди з рушником• 28 мая 2024
Ответ дляДама_с_караваем
А ви скрін подивились? Чи аби свої пʼять копійок вставити? То потяг взагалі не до Будапешту, а прямий до Словаччини. Я його привела як приклад, автору посту, яка писала, що у нас не існує прямих потягів з Європою
Дама_с_караваем• 28 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Мне пох на ваш скрин, вы изначально в теме о поезде на Будапешт доказывали, что да, есть прямые беспересадочные. я в Словакию не ездила, поэтому не могу утверждать чего-то о словацком направлении. Я о венгерском.
Завжди з рушником• 28 мая 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Тоді все, що я можу вам порадити - читати уважніше, перш ніж коментувати. Моя переписка була не з автором теми і не стосувалась потягів саме до Будапешту. Про що я і написала.
Харчовий тріль• 29 мая 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Існує прямий потяг Мукчево-Будапешт, я на ньому два раза їздила (о 12.38 з Мукачево котрий) Ніде виходити не треба з речами. В Чопі заходять українські прикордонники і перевіряють, в Захоні заходять в потяг угорські прикордонники. І далі спокійно їде до Будапешту.
автор В кого тако було • 29 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Дякую
Дама_с_караваем• 29 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Я на нем тоже ездила 2р и 2 р все с вещами по диким колиям выходили в захони😏 один раз задержка на 2ч была.
Харчовий тріль• 29 мая 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Так не завжди, значить буває по різному.
Дама_с_караваем• 29 мая 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ну вот, а по-різному это уже не 100%. И когда ты с чемоданом это ой как весело