Подвійна веселка• Изменено 25 мая 2024

На скільки часто перевізники запізнюються через черги на кордоні?

Розкажіть ваші історії. У мене задача така: з дитиною потрапити з Києва до аеропорту Варшава Шопен, наш літак вилітає о 6 ранку. От один із варіантів логістики-це перевізник, який висувається о 6 ранку і наче має бути в аеропорту о 3 ночі. Але це ризик не встигнути на літак. Досвідчені дівчатка, порадьте щось щоб не здохнути після такої подорожі 😵‍💫
Знаю бакси• 25 мая 2024
Краще приїхати раніше- та зачекати ті пару годин.
Бо на кордоні 6 годин- це норма.
Буває і щастить- за годину перетнути

Умничка-помощничка• 25 мая 2024
Только поезд
Знаю бакси• 25 мая 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Только поезд
100%
І набагато комфортніше.
Хоч є туалет та нормальне ліжко))
Всіх підсаджую• 25 мая 2024
Вчора купляла білет на Польщу, перевізник сказав +8-10 годин на кордоні. Взяла білет на пізній вечір, в 5 ранку виліт з Варшави на 3 день виходить. Сказали ідеально.
Мая твая не панимать• 25 мая 2024
3 години запасу? Це дуже мало
Умничка-помощничка• 25 мая 2024
Я стояла на границе и час и 6 часов
автор Подвійна веселка • 25 мая 2024
Ответ дляМая твая не панимать
3 години запасу? Це дуже мало
Так, це я розумію, але не розумію який робити запас

Умничка-помощничка• 25 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ого. Я два года езжу ни разу столько не стояла в очереди
Мая твая не панимать• 25 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Чесно, то краще виїхати раніше і переночувати в готелі
Заздрість то погано• 25 мая 2024
Не встигнете
Знаю бакси• 25 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Годин 8- аби бути спокійною.
автор Подвійна веселка • 25 мая 2024
Якщо потяг, то де ночувати. І якщо в 4 ранку висуватися в аеропорт, то це треба брати таксі. А в Польщі є убер? Чи щось схоже. Я Польшу взагалі не знаю
Мая твая не панимать• 25 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Готель краще біля аеропорту. Тоді таксі не потрібно буде. Або ж у готелі вам допоможуть
Всіх підсаджую• 25 мая 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Постійно. 3 тижні тому їздила, 8 годин на кордоні автобус. Фліксбас. На машині їздила 9 годин стояли на шегині(
Всіх підсаджую• 25 мая 2024
Автор, автобус умовно 1 числа в 22 години з Києва до Варшави, тоді 3 числа в 6 ранку ви ідеально вилітаєте з Варшави куди вам треба. Тільки так. Це без готелю
Умничка-помощничка• 25 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Я автолюксом езжу в Украину. Неделю назад 4 часа проходили но простояли на украинской границе почему-то. Поляки быстро штампы прошлёпали
KROX@• 25 мая 2024
На добу раніше виїзжати і тусити в Польші.
Заздрість то погано• 25 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Фліксбас часто затримуються на кордоні. Їх часто відправляють на рентген. Швидко проходить Володимирець транс сервіс і автолюкс
Всіх підсаджую• 25 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Транс сервіс те саме. Наш флікс не сканували тоді. Затримки стандартні, лише приватники трохи швидше, але не за рахунок кордону, вони просто їдуть швидше мерсами бусіками.

Бабка-ежика• 26 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Болт є точно
Бабка-ежика• 26 мая 2024
Особисто завжди їду потягом. Якщо інтервал між ним і літаком менше 6 годин годин, беру ніч в готелі. Завжди зупиняюсь в Airport Hotel Okęcie, 1 км від Шопен. В них трансфер до аеропорту/та з аеропорту входить у вартість проживання. Але можна знайти і недорогі хостели поблизу, таксі десь до 30-40 zł до аеропорту. А автобуси взагалі зараз непередбачувані , через черги на кордоні. Та й стояти 8-10 годин - це ад.
ДеньгиНеСдаю• 30 мая 2024
Ответ дляБабка-ежика
Доброго дня! А за скільки потяг проходить кордон?