КокошинЭль• 26 мая 2024
Потяг Будапешт-Мукачево
Вітаю)
Цікавить питання потягу з Будапешту до Мукачево-саме прямий, який іде в 7.20 ранку з Нюгаті- можливо хтось їздив
Чи може бути таке, що він не приіде, його відмінять чи він запізниться в Мукачево години на три?
Бо хочу купити квитки назад і не знаю, чи можуть бути сюрпризи
Мона Лиза• 26 мая 2024
Я їхала двічі, може і запізнився на хвилин 10-20, теж купляла квитки на потяг, що їхав за 3 години, тож встигли