короткопамятна• 26 мая 2024
Телефон автостанції "Південна"
Всі телефони, що знайшла через Гугл, не дійсні. Може хтось знає працюючий телефон за яким їм можна додзвонитись.
Ms. Любмая жена• 26 мая 2024
такая автостанция есть в Николаеве, Одессе и тд. ищите дальше с такими формулировками
Я не в теме• 26 мая 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Явно киевляне спрашивают. Только они считают, что, кроме Киева, городов не существует.
Несу пургу• 26 мая 2024
Ответ дляЯ не в теме
Саме так ми і вважаємо.
короткопамятна
• 26 мая 2024
Ответ дляЯ не в теме
Вы правы, Киев
Жинси на дитину• 27 мая 2024
Автостанція телефони відключені. Всі користуютьсч мобільними телефонами перевізників.
Який напрямок Вас цікавить?
короткопамятна
• 27 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Який напрямок Вас цікавить?
Київ-Погребище. Просто знаю, що не всі перевізники вказані в розкладі