Кофе в лобби• 26 мая 2024
Какая кожа головы является жирной?
И какая нормальной?
Если нужно мыть раз в полтора-два дня - это жирная?
Раз в три дня?
Для какой кожи шампунь "для жирных волос"?
Раз в три дня?
Зліпок ступні• 26 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Раз в две неделю мою, по суботам
....в бане
Интимная• 26 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Раз в две неделю мою, по суботам
Я вас пам´ятаю 😂😂
Море Щастя• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
мию раз в 7-10 днів. Жир це природний захист волосся.
Пони, мы уже успели соскучиться)))))
Интимная• 26 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Откуда?
З вашої теми про те що миєтеся раз в два тижні 😂😂 по суботах
Докладальниця• 26 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
....в бане
Відвідую баню, голову мию після бані, в бані не можна мийні засоби на відкриті пори шкіри . В о до бані митися з милом, або після бані
Кофе в лобби
• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
у вас новий аккаунт?)
Зліпок ступні• 26 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Это был древний советский прикол. Когда не у всех дома была либо ванна, либо горячая вода. И мыться ходили в бани. Нечасто. Раз в неделю, например
Интимная• 26 мая 2024
Мию голову щодня, бо в мене коротка зачіска, потрібно змивати стайлінг, раніше волосся було жирне, зараз стало нормальне
БезВзяток• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
А виглядає як? На 5 день наприклад, в на 9?
І що робите з ароматом?
Блондинка в Законе• 26 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Так правильно
Альфасамка• 26 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
І що робите з ароматом?
нормально, слухняно. Перші 2-3 дні в різні боки.
БезВзяток• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Я вважаю що треба мити частіше, бо волосся теж брудниться не тільки шкіра голови, пил, аромати їжі коли готуєш, стайлінг засоби. Виходить ми робимо душ і вмиваємось щоб лягти на свіжу подушечку і тремось об неї брудним волоссям. Не логічно виходить
Альфасамка• 26 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
чим брудниться? В мене нема порохів, витяжка працює нормально. Пилосос дайсон, з лазером, чистота ідеальна
БезВзяток• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
На вулицю не ходите ? Шолом носите?)
Альфасамка• 26 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
На вулицю не ходите ? Шолом носите?)
ходите і там порохів не зустрічала.
Колгоспниця• 26 мая 2024
Жирний -це коли миєш щодня.
І шампунь для жирного типу - це все повна фігня.
Якщо голову миєш щодня, то будь який шампунь її вимиє.
Цвірінь• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Це ви колись були рожева поні чи якось так?
Скользкая• 26 мая 2024
В нас бухгалтер, така радянська жіночка 60+, миє голову раз на тиждень в перукарні і робить укладку, такий одуван на коротку стрижку. Раз на місяць і виглядає норм, ніколи не бачила її волосся жирним. Я мою раз на два дні , перший день хожу з розпущеним волоссям, на другий день хвіст, бо корені вже жирнуваті
Докладальниця• 26 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Так знаю. Знайомий народивсяв Україні, але до школи жив в Архангельську, окрім бані іншого способу помитися у тому військовому містечку не було .