Изменено 26 мая в 23:26

Канада, хто повернувся, чому?

Цікавить тема чому повертаються українці ,клімат чи дороговизна?
показать весь текст
3
Я такая - жду трамвая 27 мая в 08:03
181
Моя подруга там живёт давно, работает, всё нравится. Большой минус - климат, который от Украины очень отличается, но к нему привыкаешь. И необходимость получать лицензии. То есть для многих видов деятельности, чтоб работать, нужно сдать на лицензию, у нее их было две или три, сейчас новую получает, так как по работе новая должность захватывает смежную отрасль. А это довольно сложный процесс, много учить, экзамены. В остальном она всем довольна на 100%, они уже успешно купили жилье, авто и в целом довольны. А ну и с садиками школами во многих провинциях проблема, это нужно учитывать
1 1
Kotaysi 27 мая в 08:08
182
Знаю только одну семью кто уехал, и они вернулись. Причины: климат, дороговизна и образ жизни. Улицы спроектированы с расчётом что везде на машине ( с их слов), нет удобной инфраструктуры для пешеходов.
5
ЯНаПэПэ 27 мая в 08:14
183
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вот из ФБ отзывы о Канаде:

В Канаді розквіт наркоманії. Куди не піди - тхне шмалью наче сам Снуп Дог пройшовся. Дуже багато неадекватних та безхатьків. В центрі міста страшно ходити. Це зовсім не безпечна країна. В людини немає права на самооборону. Якщо на тебе нападуть - біжи. Іншого виходу немає, бо за опір тебе посадять.
Дуже велика проблема з роботою. Ринок праці переповнений індусами які готові працювати за любі грощі. Склалися такі умови що праця обезцінена, і роботодавець тебе вибирає, а не ти його. Це нормально коли на одну вакансію 2 тис претендентів. Колись я бачив 10 тис. Роботу реально шукати тільки через знайомства, бо 90% вакансій - фейк для того щоб найняти свою людину, і не порушувати законодавство. До того, ніхто не робить свою роботу якісно, і ніхто не включає мозок в процесі. Тут усі намагаються здаватись дуже розумними, мають сотні сертифікатів (це окремий бізнес тут), а по факту нічого не розуміють. Тільки говорять гарно. Наприклад, я - медик, на відмінно закінчив універ. Кожного разу коли треба піти до лікарні, або сдати аналізи в лабораторію, в мене починається істерика бо люди не розуміють елементарних речей. Роблять не ті аналізи, надсилають до непотрібних лікарей, та не дивляться на проблему в комплексі. Тут таке правило, що один прийом до лікаря - одна проблема. І нікого не хвилює що то може бути частиною одного цілого. Медична система активно колапсує, це нормально просидіти в відділені екстреної допомоги 10 годин. І не отримати допомогу… У звичайних людей йти в неотложку то єдина надія потрапити до лікаря. Сімейного лікаря знайти ще складніше ніж роботу. Через нього все набагато простіше, але можна чекати місяцями на свій запис до спеціаліста. Така тут дурнувата система, і вони не хочуть її міняти.
Так само колапсує правоохоронний сектор банально через нестачу персоналу.
З житлом дуже велика проблема, бо воно коштує шалених грошей. Навіть більше ніж половина зарплатні. Дуже багато канадців розуміють що їм нічого їсти після оплати всіх рахунків. Не оплачувати тут не можна - закони зроблені так, щоб добити людину в якої фінансові складнощі. Невелика просрочка може тягнути за собою багато проблема.
Також житло дуже низької якості і за шалені гроші, як я писав раніше. Однак житла в Канаді дуже велика нестача. Його шукати вкрай складно.
Ще один аспект - менталка. Я ніколи не думав що ми з цим зіткнемся, але це сталось. Постійний стрес, і правило «завжди посміхайся» просто вбиває. Тут нереально знайти нормальних друзів та просто людей з якими можна поділитися проблемами, бо не прийнято так. Люди обговорюють тільки погоду, гусей, як хто провів вихідні, та їжу. Ураїнці друг друга щиро ненавидять. Не всі, але багато разів на ці граблі ми вже наступили.
Розваг тут взагалі немає. В тій же Польщі було якось веселіше нам попри жахливі умови праці і житла. Тут все в дуже занедбаному стані. Навіть «гарний ресторан» зовні виглядає як забігаловка із шауромою у Харкові.
Міграційні програми скорочують, і їх очевидно що недостатньо. Канадський уряд все дав зрозуміти що їм байдуже війна в нас, чи ні, нових програм для українців не буде. А існуючі підходять тільки для дуже малої частини українців. Сюди варто їхати тільки якщо в тебе немає вищої освіти. Ідеальний варіант якщо людина закінчила ПТУ, бо такі професії тут дають реальний шанс і знайти роботу за відносно нормальну зарплатню, і легко іммігрувати.
За вишкою вам потрібно багато грошей, і пройти через 7 кругів пекла.
Перекваліфікуватись дуже дорого. Звичайна людина не може собі того дозволити. А це обовʼязково бо їм тут начхати на твою освіту і навички. По дефолту ти гівно. Тільки канадський досвід, і тільки канадська освіта.
Програмістам тут також дуже важко. Зустрічав людей які вже рік не можуть знайти роботу.
Вся Канада дуже різна, в кожної провінції свої приколи, але я описую загальні речі. Я напевно про щось забув, бо і так вже багато написав, але то основне.
Вот только интересно, человек год не может найти работу, а за что и где он этот год живёт?
6
ЯНаПэПэ 27 мая в 08:21
184
Ответ дляСтебель березы
Знакомые уехали. Не выдержали и двух месяцев.

Вообще, мое мнение, Канада - сплошной разводняк.
Даже могу угадать, куда уехали и зачем приезжали. Что можно понять за два месяца в совершенно чужой стране? У меяэня Толе есть такие знакомые, ехали в самом начале программы именно посмотреть мир. Жили там, пока их бесплатно содержали добрые люди, потом уехали
5 2
Пирожкиня 27 мая в 08:24
185
Ответ дляПузата Хата
Друзі повернулися до Польщі , тому що там більше залишалось грошей .
А Канада виявилась не такою цивілізованою як спочатку здалось .
Ще одні друзі в США переїхали з Канади , майже в 2 рази вище зп в США .
Є ще одні знайомі , вони там залишаються , їм сподобалось , але в Україні вони дуже скромно жили .
Мої теж повернулися в Польщу,тут їм простіше,і рівень життя кращий
4
ЯНаПэПэ 27 мая в 08:25
186
Ответ дляАня+Федя=Данил
Я повернулася, для мене це страшний сон.
Була в Вінніпегу.
Зараз в Польші
А что именно плохого было и что хорошего в Польше, если сравнивать?
ЯНаПэПэ 27 мая в 08:26
187
Ответ дляПирожкиня
Мої теж повернулися в Польщу,тут їм простіше,і рівень життя кращий
А кем они работают?
Скорая помощь 27 мая в 08:26
188
Ответ дляМіняйловна
Навіщо взагалі їхати в країну де немає можливості подбати про своє здоровʼя? І у випадку необхідності лікування треба їхати?
Щиро не розумію змісту адаптуватись, отримувати громадянство, і при цьому боятись захворіти.
вже бачу цвинтарі з канадців, які не потрапили до лікаря))) так, система медицини трохи інакше побудована і до цього треба звикнути, але якщо не дай боже людина дійсно серйозно захворіє, то родичам не треба буде нирку продавати, щоб оплатити операцію
6
Скорая помощь 27 мая в 08:30
189
Ответ дляМіняйловна
Ну добре що померти не дадуть, якщо зможуть. Але краще попередити ніж лікувати (якщо ще взагалі можливо) те що вже доведено до критичного стану.
Крім Канади є ще багато інших варіантів.
щоб попередити, то треба слідкувати за своїм здоров´ям. Якщо записуєшся до лікаря не тоді, коли вже помираєш, а дійсно з профілактичної метою, то пару місяців почекати прийом не так критично. А ми ж звикли чекати поки пєтух в д.пу клюне
3
Скорая помощь 27 мая в 08:35
190
Ответ дляКротоТо
Они долго живут не от медицина , а от не таких нервов....как у нас
а в нас нерви ’такі’ від чого?
И_В_офигительных_штанах 27 мая в 08:35
191
Ответ дляДюймовочка
Здесь почитаешь, все больные. Хотя едут в основном молодые люди, стариков хрен сдоинешь с места.
Так неужели реально людям каждый год врачи и обследования требуются? Я сама, в свои 45, чтоб не сглазить, к докторам ну может раз в 5 лет прихожу, и почти всегда зря оказывается. И в Канаде, думаю, любой может себе позволить сходить на консультацию ну не как я раз в 5 лет, но раз в год точно. И анализы сдать.
Самое элементарное - зубы лечить нужно каждый год, гинеколог. А на фоне стресса от новой страны у людей ещё и другие болячки вылазят. У меня, например, начались проблемы со спиной (

Так что не нужно рассказывать о том, какие все здоровые и раз в пять лет по врачам ходят. Таких людей единицы (((
11
И_В_офигительных_штанах 27 мая в 08:39
192
Ответ дляNatal_ka91
От це мене найбільше лякає, особливо якщо з дитиною. Якби дівчата підказали хороші варіанти країн з доступною і дійсно хорошою медициною, була б вдячна. Є досвід Франції, реально допоможуть добре лише екстренно.
Это в каждой стране так(
Скорая помощь 27 мая в 08:42
193
Ответ дляХомо_сапиенс
Не сталкивались, потому что вы в Канаде)
я в Польщі вже 5 років, теж проблем з поляками не маю)) розумію, що різні люди є, а не дуже гарних людей і в Україні вистачає, це не залежить від національності.
7
Невловимий Джо 27 мая в 08:51
194
Ответ дляЯНаПэПэ
Вот только интересно, человек год не может найти работу, а за что и где он этот год живёт?
Ви читаєте через слово і домислюєте
2
Allisa_best 27 мая в 08:57
195
Ответ дляЛіплю вареники
Прочитав мой предыдущий ответ, скажите, что я выдумала. Поэтому дополню. Мой сын, не имея образования, регистрировался на различных курсах - там дают задание, выполняешь его, в конце дают сертификат. И вот таким образом он самообучался и получил таких сертификатов несколько штук. Работодатель оценил его трудоспособность, проверил как выполняет задания и взял в штат. И сын и руководство довольны сотрудничеством. Младший, кстати, еще школьник, тоже идет этим путем - нашел бесплатные курсы от универа Торонто и обучается онлайн. Будет поступать - покажет сертификаты о прохождении курсов.
Что за курсы, можете поделиться может ссылкой?
2 1
Гарачий Чокалад 27 мая в 09:07
196
Ответ дляМедсестричка
Моя подруга плачет и сидит там. Говорит, что не планирует возвращаться. Сюда уже некуда
а яка причина, що не подобається?
Я_з_Франека 27 мая в 09:20
197
семья,рассылает снимки зубов ребенка по всем знакомым стоматологам в Украине для консультации. Как и где можно сэкономить на лечении.

Имхо, там все хорошо и красиво - в гостях. Планировать жилье, лечиться, другие обязательные составляющие быта, романтика пропадает.
А так да, везде хорошо.
3 1
сами знаете кто 27 мая в 09:21
198
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В группах украинцев за границей в ФБ часто пишут те, кто вернулся или те, кто хотят переехать оттуда

Могу скопировать, что пишут, если вам интересно
Переехать в Калифорнию? :))
Огірок та Помідорчик 27 мая в 09:22
199
Ответ дляЛаскове телятко
Ну який клімат як в Києві? Хіба ви в Ванкувері. В нас вже цього року все відцвіло, а в Калгарі наприклад і Едмонтоні ще сніг падав.
В Ванкувере как раз не такая погода, как в Киеве. В Альберте да, намного холоднее. Вы бы ещё Манитобу в пример привели)) Надо просто выбирать провинцию по подходящему климату. Погода точно не главный минус. Вот выше мужчина правильно написал, все это есть. Единственное, за украинцев не совсем согласна. Не все плохие
1
сами знаете кто 27 мая в 09:26
200
Ответ дляДа будет так
Знайомі повернулися з Калгарі після року перебування. Холодно, дорого, далеко і багато чого не подобалось. Медицина не дуже.
А где медицина ’дужэ’ не сказали? :))
1
Форточка 27 мая в 09:28
201
Ответ дляЛіплю вареники
Насилу дочитала. Ох і фантазер. Не був, ти, дядько, в нормальних ресторанах. Ти був у забігаловках. Нам абсолютно чужі люди допомагають - школа зробила підтримку для батьків -переселенців. Всі прийшли після роботи. Школа - запропонувала перекус - банани, соки, воду, крекери. Норм? Українська школа хоч раз когось пригостила після роботи?) Самі вчителі запросили з різних організацій волонтерів, які прийшли і надали інформацію, хто з них і чим може допомогти - в тому числі, які розваги для дітей. тут і походи, і прогулянки на велосипедах, поїздка на Ніагару, різноманітні заходи спортивні - баскетбол, бадмінтон і т.д. Поки тривають заняття у школі, школа влаштовує сімейні вечори для батьків і дітей - перегляд фільмів, як один із варіантів. Також школа разом з місцевою бібліотекою проводять спікінг -клуби - безкоштовно. Вивчення іноземної мови від Канади також є безкоштовним, я і батько навчаємось на таких курсах. Узяв в бібліотеці безкоштовний проїзний і користуєся громадським транспортом.
Щодо програмістів....нормальні програмісти тут працюють і дуже в них все добре. Мій син, навчається в Канадському коледжі, оплачує роботодавець за частину заробітної плати, інша частина дає змогу знімати сину житло в Торонто, купувати їжу, одяг і ще кудись подорожувати з друзями. І він ще просто джуніор. Друзі програмісти іде зважаючи на 22 відсотки податків, почувають тут себе шикарно. Тому, напевне, просто ви такий спеціаліст. Чому не візьмете і не пройдете хоча б ті ж самі курси від універу Торонто з програмування, щоб підвищити кваліфікацію і показати на співбесіді, що ви займаєтесь своєю освітою і не зупинились у розвиту на рівні українського вузу? Якщо ви такий спеціаліст, що вам краще закінчити ПТУ, то питань нема. Але чому мій син у 14 років може знайти курси з програмування онлайн і навчатись (є безкоштовні, а є за символічну плату), а ви - ні? Щось, окрім ниття, я нічого не побачила, що ви зробили, щоб вас захотіли узяти на роботу.
Блин, хорошо наверное жить такой незамутненной Я вот сейчас тоже напишу, как мне удалось без больших трудностей и финансовых потерь устроиться в Польше - и работу предложили практически сразу (это правда), при том, что я не могла толком и двух слов связать толком на польском, и помогли с жильем, котов моих чипировали/вакцинировали бесплатно, и медицина бесплатно (это пока у тебя нет ничего серьезнее насморка/гриппа)), с бесплатными антибиотиками/анализами, и на работе у меня супер начальство с отличным отношением к украинцам. Но толкьо все это - мой, единичный случай. 90% остальных украинцев и близко не имеют такого же опыта, сталкиваясь и с ненавистью, и с обманом от агентств, работодателей, арендодателей, медицинскими проблемами.
Вам просто повезло. Как и мне. Другим - нет. Поэтому не смотрите ни на кого свысока, завтра вы сами можете оказаться такой же неудачницей.
10 2 1
Шкварочка 27 мая в 09:30
202
Ответ дляАня+Федя=Данил
Я повернулася, для мене це страшний сон.
Була в Вінніпегу.
Зараз в Польші
на клубнике? :))
ЯНаПэПэ 27 мая в 09:30
203
Ответ дляНевловимий Джо
Ви читаєте через слово і домислюєте
Я не домысливаю, а задала конкретный вопрос. Программист год не может найти работу, за что он живёт?
3
Просто каралева 27 мая в 09:44
204
Ответ дляСвисток ля-минор
Я сейчас в Канаде. Ничего из вышеперечисленного точно бы не было бы причиной возврата. Климат отличный ( почти такой как в Киеве, но снежные зимы, и очень долгая теплая солнечная осень)
Дороговизна? Так ты ж и зарплату канадскую получаешь, с голоду точно не умрешь.
Я бы возвращалась из-за: невозможности получить PR, плохого здоровья ( необходимости операций и тд). Пока больше причин не вижу. Дальше посмотрим
Тобто, операції там не роблять, погане здоровʼя там не полікуєш? Для мене саме якісна і доступна медицина є показником гарного життя в країні
Мафиозная 27 мая в 09:47
205
Почитаю ...
AnnaOst 27 мая в 10:06
206
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Самое элементарное - зубы лечить нужно каждый год, гинеколог. А на фоне стресса от новой страны у людей ещё и другие болячки вылазят. У меня, например, начались проблемы со спиной (

Так что не нужно рассказывать о том, какие все здоровые и раз в пять лет по врачам ходят. Таких людей единицы (((
А чого раз в 5 років? Приходиш до гінеколога раз на рік і він сам тобі говорить ’побачимося через рік’. Зразу записується. Для нас незвично і незручно що дата типу забита на рік вперед. Але вони звикли планувати своє життя
Форточка 27 мая в 10:08
207
Ответ дляПросто каралева
Тобто, операції там не роблять, погане здоровʼя там не полікуєш? Для мене саме якісна і доступна медицина є показником гарного життя в країні
Операцию надо ждать. Иногда и не один месяц. И за это время может стать намного хуже и понадобится операция посерьезнее. Вы бы так рисковали?
4
Аня+Федя=Данил 27 мая в 10:09
208
Ответ дляШкварочка
на клубнике? :))
Нет,в детском доме рабртала,сейчас в садике.
Шумелка Мышь 27 мая в 10:09
209
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Просто каралева 27 мая в 10:11
210
Ответ дляФорточка
Операцию надо ждать. Иногда и не один месяц. И за это время может стать намного хуже и понадобится операция посерьезнее. Вы бы так рисковали?
Ні, саме тому, через таку жопу з медициною ніколи не ідеалізувала заморські країни.
5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Ще з цiкавого

Популярные вопросы!

ещё