Шкварочка• 27 мая 2024
Ви їдите цього року на відпочинок?
Яку суму витратити готові на відпочинок?
Результат:
вже голосів:
313 (43.11%)
Їдемо
246 (33.88%)
Дома, відпочинок після війни
167 (23%)
Немає грошей взагалі
Оце фіфа• 27 мая 2024
Ответ дляNatka A.
Мы в конце августа в Белек хотели.
Но как услышали цену, больше не хотим
Цены очень выросли, по сравнению с довоенными
Но как услышали цену, больше не хотим
так, ціни виросли(( мені літом дуже жарко в Туреччині тому ми або восени або навесні туди літаємо, і дешевше виходить
ПриснитсяЖЕ• 27 мая 2024
Не планувала, грошей не має. А хочу дуууже на море 😭 Намалювались проблеми зі здоров’ям, то хоча б на мінеральні води з’їздити.
Не гоню• 27 мая 2024
Ответ дляТа ще штучка
Благодарю, лет 15 назад были в тех местах, еще без ребенка, понравилось, ходили на гору и окунались, правда вода очень холодная. Жыли в Почаеве, снимали в частном секторе комнату
Мы живем возле Львова,ВПО.
В Трускавце и в Моршине были. Думаем может рванем в Одессу. Живем один раз. На источник можно в любой сезон. А море это море).
Рожки-да-ножки• 27 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Розкажіть будь-ласка як там навесні та восени?Те,що так буде дешевше,я зрозуміла,а як тій людині вибрати місто і місце для відпочинку,яка ніколи не була в Туреччині.
Оце фіфа• 27 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Нам подобається в травні, не так жарко , море для нас вже хороше, одразу заходиш трошки прохолодне, потім вже не хочеться виходити.. на Анталійському узбережжі, більш за все подобається Кемер) Для початку визначтесь з курортом, а потім можна дивитись в ютуб огляди на готелі і вибрати вже готель...
Рекламама• 27 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Хотела поехать с детьми в Карпаты
Но это минимум 1000 у.е.
А мы в Ха, у меня тут много бумажных важных дел сейчас, решила в июне вместо поездки заканчиваю дела и выезжать может надо будет экстренно то всё уйдет на съем ( не до поездок и не до отдыха нам в общем. Поездки это для тех у кого хоть какая-то определенность
Но это минимум 1000 у.е.
Ми були в тому році в Карпатах
Будинок на 4 спальні + вітальня коштував 2400 грн / добу .
Поїхали 3 сімʼї .
Ось на нашу сімʼю на 10 днів - 2 дорослих + 2 дітей обійшлось
- 8т грн / 10 днів . - проживання
-7т грн їжа.
- 2,5т проїзд .
Я кажу що це не є дорого , тому що сиділи б вдома - майже ті самі гроші .
Готували їжу самі , обходили купу гір, хребти, кайф.
Поїхали 3 сімʼї .
- 8т грн / 10 днів . - проживання
-7т грн їжа.
- 2,5т проїзд .
пу_пугренчик• 27 мая 2024
Ответ дляПироженкА
Відстій - відпочинок в гетто, де відгодовують , як на убій, і розважають, як розумово відсталих. Турція - прекрасна країна, з чудовою природою, історією, архітектурою, але чомусь відпочинок там перетворили на безцільне вбивання відпустки, не використовують потенціал країни. Мало кого знаю, хто відпочиває в Турції, як люди, а не, як свині.
Да ну летом в жару экскурсии такое себе. Для этого весна- осень. А лето для моря
Гарачий Чокалад• 27 мая 2024
Ответ дляБагиня
В отличии от вас, до войны объездили более 20 стран. Самостоятельный отдых на машине, без лежания свиньей в одном отеле 2 недели. 🤷♀️
Ваш хрючевоотдых явно не для меня.
Що ви така агресивна. Жесть просто. І так огидно навʼязуєте своє бачення світу
Гарачий Чокалад• 27 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
В травні супер. Завжди літали в травні
Рожки-да-ножки• 27 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Ото ж визначитись з курортом,то в мене проблема.Плавати я не вмію, тож мені треба,щоб було неглибоко коло берега.У Кемері так буде чи на який інший курорт дивитись?
Вимагаю спілкування• 27 мая 2024
В кожного свій відпочинок.
Ми хоча б на 3 дні з сином (12 років) хочемо поїхати в Мукачево в аквапарк та трохи по Карпатах погуляти.
А хтось на все літо на Балі відпочивати їде.
Оце фіфа• 27 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
В Кемері поступова глибина, єдине, що галька, але вода прозора і якщо не зручно можна купити спец взуття і заходити в ньому.
Задолбулька• 27 мая 2024
Еду с мамой и сыном. Планирую потратить не более 2 тыс долларов на отдых в Турции или Египте.
Оце фіфа• 27 мая 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
В кожного свій відпочинок.
ну так завжди було
Шкварочка
• 27 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Була у Кемері і бомба вода тримає, зара думаю чи варто брати путівку в Болгарію?
ЧупакабраЗеБест• 27 мая 2024
Ответ дляПироженкА
Болгарія? Була там у 2008 році
да Болгария. а вы были тоже в Поморье? как там, а с дитями как там будет?
Рожки-да-ножки• 27 мая 2024
Ответ дляШкварочка
Я взяла путівку в Болгарію на червень,поїду побачу країну,в минулому році була в Хорватії по антикризовій програмі. Турцію теж хочу побачити, сподіваюсь,що восени будуть менші ціни,чим влітку.
ПироженкА• 27 мая 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Але ж не на свинофермі море, як на оллі.
пу_пугренчик• 27 мая 2024
Ответ дляПироженкА
Мне удобен олл. Тем , что дети сами еду берут и я не парюсь , не понравилось- пошли другую взяли. Алкоголь не пью, сегодня и на завтрак не ходили, бо очень рано на море пошли. А обязательно там как свиньи надо быть? Просто это удобно.
Оце фіфа• 27 мая 2024
Ответ дляШкварочка
як по мені то не варто... ціни зараз на Болгарію теж не малі, а природа в порівнянні з Туреччиною дуже програє(
ПироженкА• 27 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так були в Поморьї, але об´їздила все побережжя. Це було давно, в мене тоді ще дітей не було, але людей багато з дітьми, море, ок, поступовий захід був.
Жена аллигатора• 27 мая 2024
Поїду у полтавську обл на тиждень з палаткою.
В Одесу на тиждень
і буду на день щотижня їздить на річку за 10 км від дому. Рибалка, вогонь, річка.
Я на машині з двома дітьми можу куди завгодно )
Ми з Дніпра, не хочу їхати за кордон!
Бажаю Україні миру та перемоги!
В Одесу на тиждень
Ми з Дніпра, не хочу їхати за кордон!
Бажаю Україні миру та перемоги!
ПироженкА• 27 мая 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Мені олл був зручний з грудничками, хоч якесь море краще, ніж вдома сидіти . А вже зі стршими дітьми там нудно, а дорослим взагалі можна застрелитися.
Оце фіфа• 27 мая 2024
Ответ дляПироженкА
У Вас якісь проблеми особисті... хто Вас де відгодовує? не хочете - не їжте! Олл навпаки дуже зручна система, не потрібно прив´язуватись до часу
пу_пугренчик• 27 мая 2024
Ответ дляПироженкА
Я в этот раз захотела тюлений отдых. Но мы не в популярном направлении для советчицы. Не разу не встречали, чтоб кто-то тут был. Океан, волны, солнце- больше ничего не хотим сейчас.
Оце фіфа• 27 мая 2024
Ответ дляПироженкА
де це ’там’??
ПироженкА• 27 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
де це ’там’??
В готелі сидіти, хоч були і готелі класні, ландшафт, міні зоопарк, гірки, але нудота, день цікаво, а далі, як день сурка, вже не дочекаєшся,,коли додому, а формат вільного відпочинку - навпаки, скільки б не був на відпочинку, а все мало, додому не хочеться.