И снова здрасте."І по-третє, враховуючи, що ще один поляк, Дуда, нещодавно оголосив про бажання розмістити тактичну ядерну зброю в Польщі, Варшава не залишиться осторонь і напевно отримає свою частку радіоактивного попелу. Це те, чого ви дійсно хочете?" - написав він у мікроблозі X. Медведєв погрожує Польщі через "ядерне" попередження США Він знову заговорив про радіоактивний попіл.
L-i-s-a-92af• 27 мая 2024
Російська армія щомісяця може втрачати близько 24 тисяч своїх солдатів, це відбувається через імперіалістичну манію Путіна.
З такою заявою виступив канцлер Німеччини Олаф Шольц під час спілкування з громадянами на Фестивалі демократії.’Є цифра, яка говорить про 24 тисячі загиблих або важко поранених російських солдатів щомісяця. Все заради імперіалістичної манії величі російського президента’, - цитує його ntv.
Канцлер додав, що кремлівський правитель порушує чужі кордони, оскільки вважає Україну і Білорусь частинами Росії. Шольц зазначив, що Путін несе відповідальність за загибель українських військових та цивільних.
Генерал Паттон в другу світову дав їм дуже точну характеристику, шкода, що сучасні американські політики шкодують того самого свинцю
„… Складність в розумінні росіян полягає в тому, що ми не усвідомлюємо факту їх приналежності не до Європи, а до Азії, а тому вони мислять в інший спосіб. Ми не здатні розуміти росіян, як не можемо зрозуміти китайців чи японців, і, маючи багатий досвід спілкування із ними, маю зауважити, що в мене немає особливого бажання розуміти їх, якщо не враховувати розуміння кількості свинцю і заліза, що знадобиться для їх знищення. На додачу до інших азійських рис їх характеру, росіяни не поважають людське життя – вони сучі діти, варвари і хронічні алкоголіки…»
Aksinia 111• 27 мая 2024
Кто еще обращает внимание на его похмельный бред ? Это даже не жирик, там смысла ноль .